Vyhledávání: OBRAZ KRAJINA
Nastavit hlídacího psaNalezeno celkem 25 inzerátů
Prodám obraz letní krajina
Dohodou
Prodám obraz letní krajina autor neznámý v 42 cm, š 54 cm
Obraz krajiny se snapy, Capoušek
3 000 Kč
Obraz krajiny se snopy
Obraz krajiny od Královédvorského malíře Capouška (ve Dvoře Králové působil jako malíř v 50. letech) - stáří cca. 70 let. Rozměr 87x62 cm. ZARÁMOVANÝ
Obraz krajiny od Královédvorského malíře Capouška (ve Dvoře Králové působil jako malíř v 50. letech) - stáří cca. 70 let. Rozměr 87x62 cm. ZARÁMOVANÝ
Prodej obrazu zimní krajina
Dohodou
Prodám obraz zimní krajina, autor Pešťák rok 1969, v 43 cm, š 57 cm. Cenu nabídněte.
Obraz olej na plátně krajina s řekou
1 800 Kč
Nabízím obraz, obrazy, galerie, aukce s obrazy, originální dílo obraz i rám v původním nerestaurovaném stavu. S obrazem si můžete vybavit, zkrášlit, zvelebit či zútulnit váš domov, chalupu, zahrádku, firmu, hotel. Mám více obrazů na prodej, rozprodávám svou sbírku, !!! Obraz zašlu na vámi uvedenou adresu až k vám domů, dobře zabalím, pojistím. Doprava po celé České republice zdarma dopravní společnosti nebo si obraz můžete osobně vyzvednout v Opavě. Pokud budete chtít obraz poslat na dobírku, budu požadovat peníze za dobírku předem na účet !!!
Obraz olej na plátně krajina s řekou
signován ne
Malíř ne
Motiv krajina s řekou
Rozměry obrazu včetně rámu +/- 81 x 64 cm
Podívejte se i na mé ostatní nabízené věci 18
Obraz olej na plátně krajina s řekou
Obraz olej na plátně krajina s řekou
signován ne
Malíř ne
Motiv krajina s řekou
Rozměry obrazu včetně rámu +/- 81 x 64 cm
Podívejte se i na mé ostatní nabízené věci 18
Obraz olej na plátně krajina s řekou
34x69
Originální ručně malovaný obraz na plátně.
Surrealistická / symbolická krajina, velmi příjemná atmosféra.
Dobrý stav, bez poškození.
Vhodné do moderního interiéru, pracovny, kavárny.
Prodávám z důvodu stěhování.
Originální ručně malovaný obraz na plátně.
Surrealistická / symbolická krajina, velmi příjemná atmosféra.
Dobrý stav, bez poškození.
Vhodné do moderního interiéru, pracovny, kavárny.
Prodávám z důvodu stěhování.
Nabízím krásný starý obraz - Letní Krajina, Boží Muka, Panna Marie - akvarel na kartonu, zaskleno.
Známý český malíř a grafik Jiří Kosina.
Rozměry s rámem: 46-34-3cm, krásný dřevěný rám.
(924)
Známý český malíř a grafik Jiří Kosina.
Rozměry s rámem: 46-34-3cm, krásný dřevěný rám.
(924)
KOUPÍM obrazy - OLDŘICH HLAVSA
Dohodou
Koupím obrazy od malíře Oldřicha Hlavsy (1889-1936). Motivem jeho obrazů byly především krajiny Orlických hor, lidé pracující na polích a řeka Zdobnice.
Tel.: +420 731 054 416
Tel.: +420 731 054 416
Svoboda Josef (1901-) Zimná krajina s postavou ženy
Technika: 89x89 cm/103x111 cm s rámem
Rok: 1933
Signovane : vpravo dole
Cenu: Nabídnete
K obrazu je zhotoven znalecký posudek.
Obraz je zreštaurovaný.
obraz je originalním dílem Josefa Svobody z jeho vrcholného období . Toto umělecké dílo je kvalitním artefaktem nejenom svou uměleckou hodnotou ale i rozměrem.
Technika: 89x89 cm/103x111 cm s rámem
Rok: 1933
Signovane : vpravo dole
Cenu: Nabídnete
K obrazu je zhotoven znalecký posudek.
Obraz je zreštaurovaný.
obraz je originalním dílem Josefa Svobody z jeho vrcholného období . Toto umělecké dílo je kvalitním artefaktem nejenom svou uměleckou hodnotou ale i rozměrem.
Obrazy Leopolda Musila
Nejvyšší nabídka
Prodám dva obrazy Leopolda Musila z let 1985 - 1986, Šípkové květy a Podzimní krajina. Jsou ve výborném stavu. Obrazy prodám nejvyšší nabídce. Svou nabídku můžete psát na WhatsApp nebo telefonovat na číslo 608054026. Růžena Benešová, Praha.
Gustav Macoun (1892-1934)-Krajina s hradem olej na plátne, 70x98 cm signovano vlevo dole,
K obrazu je zhotovený znalecký posudok.
Významný český malíř,narozen v Praze. Již v chlapeckých letech projevuje se jeho nadání, jež vede hocha z chudé rodiny k malírství. Učí se krátce u V.Jansy, s jeho doporučením pak u A.Kalvody, pak u A.Slavíčka, který byl jeho vzorem.
Po jehož boku maloval autentickou starou Prahu. Hlavním jeho pusobením byl Český ráj, Kameničky, Českom. vysočina.
Maloval zejména podzimní a zimní melancholické krajiny. Stranil se veřejnosti a nebyl členem uměl.spolku a združení.
(viz Toman 54.)
Obraz svým námětem i zpracováním patří k charakteristickým dílu jednoho z nejzajímavějších českých krajinářu, pokračovatelu mařákovské krajinářské tradice.
Jedná se o charakteristické a originální dílo .
Jen seriózny sběratelé umění
Cena:Nabídnete
Cenové nabidky posílejte na mail!
K obrazu je zhotovený znalecký posudok.
Významný český malíř,narozen v Praze. Již v chlapeckých letech projevuje se jeho nadání, jež vede hocha z chudé rodiny k malírství. Učí se krátce u V.Jansy, s jeho doporučením pak u A.Kalvody, pak u A.Slavíčka, který byl jeho vzorem.
Po jehož boku maloval autentickou starou Prahu. Hlavním jeho pusobením byl Český ráj, Kameničky, Českom. vysočina.
Maloval zejména podzimní a zimní melancholické krajiny. Stranil se veřejnosti a nebyl členem uměl.spolku a združení.
(viz Toman 54.)
Obraz svým námětem i zpracováním patří k charakteristickým dílu jednoho z nejzajímavějších českých krajinářu, pokračovatelu mařákovské krajinářské tradice.
Jedná se o charakteristické a originální dílo .
Jen seriózny sběratelé umění
Cena:Nabídnete
Cenové nabidky posílejte na mail!
Nabízím k prodeji velmi kvalitní malířská díla po mém pradědu, akademickém malíři Janu Hudci 1891-1947. Jedná se o meziválečnou tvorbu. Malíř je známější především v Itálii, kde hodně za svého života působil. Své dílo má vystaveno také v národní galerii. Obrazy jsou olejomalba na platně zasazena v rámu.
Název: Měsíční noc, rozměr 66 x 58cm
Název: Letní krajina, rozměr 67 x 57cm
Název: Letní večer v Ráji na Mšensku, rozměr 98 x 82cm
Název: Bilý bez, rozměr 89 x 112cm
Název: Sklizeno s polí, rozměr 75 x 65cm
Název: Rybník Buček, rozměr 85 x 75cm
Název: Časně zrána, rozměr 74 x 60cm
Název: Lesní rokle na Mšensku, rozměr: 95 x 101cm
Název: Krajina od Velichovek, rozměr 59 x 49cm
Název: Chalupa v Podkrkonoší, rozměr 55 x 46cm
V případě zájmu a rychlého jednání možná sleva!!!
Piště na e- mail: senzinar@centrum.cz
volejte nebo pište 777 724 339
Název: Měsíční noc, rozměr 66 x 58cm
Název: Letní krajina, rozměr 67 x 57cm
Název: Letní večer v Ráji na Mšensku, rozměr 98 x 82cm
Název: Bilý bez, rozměr 89 x 112cm
Název: Sklizeno s polí, rozměr 75 x 65cm
Název: Rybník Buček, rozměr 85 x 75cm
Název: Časně zrána, rozměr 74 x 60cm
Název: Lesní rokle na Mšensku, rozměr: 95 x 101cm
Název: Krajina od Velichovek, rozměr 59 x 49cm
Název: Chalupa v Podkrkonoší, rozměr 55 x 46cm
V případě zájmu a rychlého jednání možná sleva!!!
Piště na e- mail: senzinar@centrum.cz
volejte nebo pište 777 724 339
Fürst Jindřich (1873-1943)-Krajina s hradem
Technika: olej na kartonu Rozměr: 26x32,7 cm /40x47,5 cm s rámem Značení: vlevo dole
K obrazu je zhotoven znalecký posudek
Technika: olej na kartonu Rozměr: 26x32,7 cm /40x47,5 cm s rámem Značení: vlevo dole
K obrazu je zhotoven znalecký posudek
Prodám obraz z pozůstalosti
Dohodou
v rámu. Krajina, Luděk Horný, 1918. Rozměr cca 50x70 cm, celkem dobrý stav. Nabídněte, Praha, Beroun, Kutná Hora. Tel. 734 573 876
Krajina, Luděk Horný, 1918. Rozměr cca 50x70 cm, celkem dobrý stav. Nabídněte, Praha, Beroun, Kutná Hora. Tel. 734 573 876
Nabízím staré kalendáře s obrazy českých malířů :
Z roku 1931 - Kalendář českých malířů,
Z roku 1934 - Kalendář českých impresionistů,
Z roku 1936 - Kalendář českých realistů,
Z roku 1937 - Krajiny z pěti století
Cena dohodou
Z roku 1931 - Kalendář českých malířů,
Z roku 1934 - Kalendář českých impresionistů,
Z roku 1936 - Kalendář českých realistů,
Z roku 1937 - Krajiny z pěti století
Cena dohodou
VEGA-FOTO nabízí široký sortiment foto techniky. Veškeré zboží je použité ale testované a plně funkční. Na vše je vystaven doklad a garantujeme 14 denní zkušební dobu možnost vrácení nebo výměny. Také nabízíme vzít vaše zboží na protiúčet. Veškeré dotazy ke zboží rádi zotpovíme
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
Zoom-objektiv od značky
Sony FE 28-70mm 3.5-5.6 OSS SEL2870- Sony E mount
*FE: Objektivy, které pokrývají 35mm snímač a jsou určeny pro použití s plnoformátovými zrcadlovými fotoaparáty Sony.
**OSS - Optical SteadyShot: optický digitální stabilizátor obrazu společnosti Sony
Plnoformátový výkonný objektiv pro každou situaci, se standardním zoomem FE 28-70 mm F3,5-5,6 OSS. Díky kombinaci úžasně výkonné optiky a lehkého, kompaktního provedení je model SEL2870 ideálním objektivem pro každý den. Oblíbený rozsah ohniskové vzdálenosti 28–70 mm pokrývá řadu možných využití, od krajin po portréty a momentky. Vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot udržuje obrazy čisté a bez šumu. Vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot™ v objektivu zajišťuje úžasné fotografie i videa bez rozmazání i při snímání z ruky. Místo klasické mnohoúhelníkové clony má tento objektiv sedmidílnou kruhovou clonu, která umožňuje přirozenější zaoblené rozostření a efekt bokeh. Asférické členy objektivu minimalizují zkreslení a členy ze skla ED (s extra nízkým rozptylem) zajišťují skvělý kontrast, rozlišení a věrnost barev.
Technicky funguje bez vady, sklo čisté.
Součástí aukce je: Objektiv, obě víčka.
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
Zoom-objektiv od značky
Sony FE 28-70mm 3.5-5.6 OSS SEL2870- Sony E mount
*FE: Objektivy, které pokrývají 35mm snímač a jsou určeny pro použití s plnoformátovými zrcadlovými fotoaparáty Sony.
**OSS - Optical SteadyShot: optický digitální stabilizátor obrazu společnosti Sony
Plnoformátový výkonný objektiv pro každou situaci, se standardním zoomem FE 28-70 mm F3,5-5,6 OSS. Díky kombinaci úžasně výkonné optiky a lehkého, kompaktního provedení je model SEL2870 ideálním objektivem pro každý den. Oblíbený rozsah ohniskové vzdálenosti 28–70 mm pokrývá řadu možných využití, od krajin po portréty a momentky. Vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot udržuje obrazy čisté a bez šumu. Vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot™ v objektivu zajišťuje úžasné fotografie i videa bez rozmazání i při snímání z ruky. Místo klasické mnohoúhelníkové clony má tento objektiv sedmidílnou kruhovou clonu, která umožňuje přirozenější zaoblené rozostření a efekt bokeh. Asférické členy objektivu minimalizují zkreslení a členy ze skla ED (s extra nízkým rozptylem) zajišťují skvělý kontrast, rozlišení a věrnost barev.
Technicky funguje bez vady, sklo čisté.
Součástí aukce je: Objektiv, obě víčka.
Kompaktní binokulární dalekohled 12x26 je ideálním společníkem pro turistiku, kempování, pozorování krajiny, zvířat a sportovních akcí. Tento dalekohled nabízí ostrý obraz i při vysokém zvětšení a je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují jeho odolnost a spolehlivost v různých povětrnostních podmínkách.
Vlastnosti:
• zvětšení 12x
• průměr objektivu 26 mm
• perfektně padne do ruky a zabraňuje otřesům
• vysoce kvalitní materiály
• centrální nastavení na můstku
• pevné pouzdro součástí, Lze připevnit na opasek
• vhodný pro použití za všech povětrnostních podmínek
• pohodlné držení díky protiskluzové úpravě
Obsah balení:
1x dalekohled
1x látka na čištění čoček
1x pevné pouzdro
1x šňůrka na krk
Zakoupíte v obchodě Armik na adrese Tyršova 271, Žatec nebo online na https://armik.cz/lovecky-dalekohled-kompaktni-30x60-cerny/.
Možné je i vyzvednutí v nonstop fungujícím výdejním boxu ArmikBox nebo zaslání kamkoliv v ČR.
Vlastnosti:
• zvětšení 12x
• průměr objektivu 26 mm
• perfektně padne do ruky a zabraňuje otřesům
• vysoce kvalitní materiály
• centrální nastavení na můstku
• pevné pouzdro součástí, Lze připevnit na opasek
• vhodný pro použití za všech povětrnostních podmínek
• pohodlné držení díky protiskluzové úpravě
Obsah balení:
1x dalekohled
1x látka na čištění čoček
1x pevné pouzdro
1x šňůrka na krk
Zakoupíte v obchodě Armik na adrese Tyršova 271, Žatec nebo online na https://armik.cz/lovecky-dalekohled-kompaktni-30x60-cerny/.
Možné je i vyzvednutí v nonstop fungujícím výdejním boxu ArmikBox nebo zaslání kamkoliv v ČR.
VEGA-FOTO nabízí široký sortiment foto techniky. Veškeré zboží je použité ale testované a plně funkční. Na vše je vystaven doklad a garantujeme 14 denní zkušební dobu možnost vrácení nebo výměny. Také nabízíme vzít vaše zboží na protiúčet. Veškeré dotazy ke zboží rádi zotpovíme
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
Zoom Objektiv od značky
Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM
*EF-S: objektivy zejména pro menší obrazového senzoru v APS-C-Formát Canon objektivy.
**IS: stabilizátor obrazu, optický digitální stabilizátor obrazu společnosti Canon.
***STM: Objektivy STM snímají skvělé fotografie a ještě lepší videa. Jsou pojmenovány po prvku technologie nazvaném krokový motor (Stepping Motor), který umožňuje objektivu plynule a tiše zaostřovat, což je skvělá vlastnost pro pořizování videí.
Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM je ideálním objektivem pro ty, kteří začínají fotografovat a pořizovat filmy s digitální jednookou zrcadlovkou. Je vhodný pro focení krajin, portrétů i cestování. Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM je ideálním objektivem pro ty, kteří začínají fotografovat a pořizovat filmy s digitální jednookou zrcadlovkou. Je vhodný pro focení krajin, portrétů i cestování.
Součástí aukce je: Objektiv, obě víčka, sluneční clona.
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
Zoom Objektiv od značky
Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM
*EF-S: objektivy zejména pro menší obrazového senzoru v APS-C-Formát Canon objektivy.
**IS: stabilizátor obrazu, optický digitální stabilizátor obrazu společnosti Canon.
***STM: Objektivy STM snímají skvělé fotografie a ještě lepší videa. Jsou pojmenovány po prvku technologie nazvaném krokový motor (Stepping Motor), který umožňuje objektivu plynule a tiše zaostřovat, což je skvělá vlastnost pro pořizování videí.
Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM je ideálním objektivem pro ty, kteří začínají fotografovat a pořizovat filmy s digitální jednookou zrcadlovkou. Je vhodný pro focení krajin, portrétů i cestování. Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM je ideálním objektivem pro ty, kteří začínají fotografovat a pořizovat filmy s digitální jednookou zrcadlovkou. Je vhodný pro focení krajin, portrétů i cestování.
Součástí aukce je: Objektiv, obě víčka, sluneční clona.
VEGA-FOTO nabízí široký sortiment foto techniky. Veškeré zboží je použité ale testované a plně funkční. Na vše je vystaven doklad a garantujeme 14 denní zkušební dobu možnost vrácení nebo výměny. Také nabízíme vzít vaše zboží na protiúčet. Veškeré dotazy ke zboží rádi zotpovíme
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
Zomm objektiv od značky
Canon EF 24-105mm f/3.5-5,6 IS STM
*EF - Elektronická Focus: Canon objektivy s plně elektronický přenos signálu a AF motorem,
Tento objektiv může být použit, na rozdíl od EF-S na všech fotoaparáty Canon EOS.
**IS: stabilizátor obrazu, optický digitální stabilizátor obrazu společnosti Canon.
***Canon STM: technologie pro tiché a plynulé zaostřování (ideální pro natáčení videosekvencí)
Univerzální standardní zoom objektiv Canon EF 24–105 mm f/3,5–5,6 IS STM vhodný portréty, krajiny i pro ty případy, kdy si s sebou chcete vzít pouze jeden objektiv. Plynulé a téměř úplně tiché zaostřování při snímání filmů* propůjčuje záznamům profesionální vzhled a pocit.
✨Vysoce kvalitní standardní objektiv se zoomem pro plnoformátové fotoaparáty
✨Plynulé a téměř úplně tiché automatické zaostřování při fotografování a snímání filmů*
✨Fotografujte s jistotou za slabého osvětlení se stabilizátorem obrazu s rozsahem 4 EV
Technicky funguje bez vady, sklo je čisté.
Součástí aukce je: Objektiv, obě víčka.
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
Zomm objektiv od značky
Canon EF 24-105mm f/3.5-5,6 IS STM
*EF - Elektronická Focus: Canon objektivy s plně elektronický přenos signálu a AF motorem,
Tento objektiv může být použit, na rozdíl od EF-S na všech fotoaparáty Canon EOS.
**IS: stabilizátor obrazu, optický digitální stabilizátor obrazu společnosti Canon.
***Canon STM: technologie pro tiché a plynulé zaostřování (ideální pro natáčení videosekvencí)
Univerzální standardní zoom objektiv Canon EF 24–105 mm f/3,5–5,6 IS STM vhodný portréty, krajiny i pro ty případy, kdy si s sebou chcete vzít pouze jeden objektiv. Plynulé a téměř úplně tiché zaostřování při snímání filmů* propůjčuje záznamům profesionální vzhled a pocit.
✨Vysoce kvalitní standardní objektiv se zoomem pro plnoformátové fotoaparáty
✨Plynulé a téměř úplně tiché automatické zaostřování při fotografování a snímání filmů*
✨Fotografujte s jistotou za slabého osvětlení se stabilizátorem obrazu s rozsahem 4 EV
Technicky funguje bez vady, sklo je čisté.
Součástí aukce je: Objektiv, obě víčka.
X