Vše o inzerci

Topování inzerátů

Co to je Topování?
Klient bere na vědomí, že veškeré inzeráty umístěné na webovém portálu https://hyperinzerce.cz jsou řazeny chronologicky, tedy v pořadí, ve kterém byly na tento portál přidány, popř. v pořadí, ve kterém byly tyto inzeráty obnoveny, pročež Společnost činí nesporným, že obnovení inzerátu má stejné dopady pro účely určení pořadí, jako nové přidání inzerátů.
Výjimku z pravidla uvedeného ve větě předchozí tvoří tzv. „topované inzeráty.“ Pro vyloučení pochybností se „topováním“ pro účely těchto Podmínek a poskytování Služeb prostřednictvím internetových stránek nebo aplikace Hyperinzerce rozumí zpoplatněná část Služeb (viz „Ceník“) spočívající ve zvýraznění inzerátu na internetových stránkách nebo v aplikaci Hyperinzerce třemi způsoby, a to bodovým topováním v kategorii, zvýrazněním inzerátu a HP topování, přičemž uvedené způsoby lze libovolně kombinovat. Inzeráty s bodovým topováním v kategorii jsou řazeny nad inzeráty netopované. Inzerát s největším počtem topovacích bodů se zobrazuje nejvýše. V případě, že inzeráty mají stejný počet topovacích bodů, jsou řazeny chronologicky podle data posledního nákupu topovacích bodů.

Co mi to přinese?
Tvůj inzerát bude víc na očích, což je nejzásadnější důvod, proč inzerovat. Víc očí, větší šance na prodej nebo nákup.

Jak na to?
Stačí vytvořit inzerát a náš web Ti po vytvoření automaticky nabídne možnost topování. V případě, že už máš inzerát nějakou chvíli vytvořený a chceš zvýšit jeho šance, stačí se prokliknout do detailu inzerátu a zde kliknout na oranžové tlačítko Topovat.

Kolik to stojí?
Aktuální ceny TOPovacích produktů naleznete v sekci Ceník.

Jak s placením?
Za zvýraznění inzerátu lze zaplatit několika způsoby, které jsou v dnešní době již obecně rozšířené. Ať už je to platba kartou online, případně bankovním převodem. Nabízíme také možnost zaplatit pomocí SMS zprávy. Na závěr jen upozorníme, že ceny služeb se mohou lišit na základě vybrané platební metody.

Výjimky v Topování?
V rámci kategorie Erotika – dívky na erotiku, nelze Topovat Erotické inzeráty. (netýká se části „Seznamka a erotické zboží“). V případě, že bude Erotický inzerát umístěn v jiné sekci a bude Topován, vyhrazuje si Společnost právo takový Erotický inzerát nebo obsahující erotickou tématiku bez předchozího upozornění Klienta přesunout do příslušné sekce přičemž Klient nemá nárok na vrácení poplatku z Topování.

Jaký druh zvýraznění inzerátu si mám vybrat?
Zvýraznit svůj inzerát u nás můžeš hned třemi způsoby:

1) Bodové topování v kategorii – Tvůj inzerát se dostane na přední pozici v rámci vybrané kategorie, kde je nejvíc vidět, a je tak větší šance, že si ho všimne víc lidí. Pořadí určuje počet zakoupených topovacích bodů v závislosti na aktuální nabídce inzerátů. Topovací body platí 7 dní od data nákupu.


2) Zvýraznění – Barevné odlišení inzerátu od ostatních v rámci vybrané kategorie. Tímto způsobem Tvůj inzerát zazáří mezi ostatními, a tím pádech odchytí i více zájemců. Zvýraznění inzerátu nemá vliv na jeho pořadí v kategorii.


3) HP topování – Mít zvýrazněný inzerát v kategorii je jedna věc, ale dostat ho na domovskou stránku Hyperinzerce je věc druhá. Rotující inzerát na hlavní stránce zajistí mnohonásobně vyšší počet zhlédnutí. Zakoupením produktu získáš 30 tisíc zobrazení inzerátu na hlavní stránce.

TIP: Nezapomeň, že všechny tři možnosti zvýraznění inzerátu lze libovolně kombinovat.