Vše o inzerci

Topování inzerátů

Co mi to přinese?
Tvůj inzerát bude víc na očích, což je nejzásadnější důvod, proč inzerovat. Víc očí, větší šance na prodej nebo nákup.

Jak na to?
Stačí vytvořit inzerát a náš web Ti po vytvoření automaticky nabídne možnost topování. V případě, že už máš inzerát nějakou chvíli vytvořený a chceš zvýšit jeho šance, stačí se prokliknout do detailu inzerátu a zde kliknout na oranžové tlačítko Topovat.

Kolik to stojí?
Aktuální ceny TOPovacích produktů naleznete v sekci Ceník.

Jak s placením?
Za zvýraznění inzerátu lze zaplatit několika způsoby, které jsou v dnešní době již obecně rozšířené. Ať už je to platba kartou online, případně bankovním převodem. Nabízíme také možnost zaplatit pomocí SMS zprávy. Na závěr jen upozorníme, že ceny služeb se mohou lišit na základě vybrané platební metody.

Jaký druh zvýraznění inzerátu si mám vybrat?
Zvýraznit svůj inzerát u nás můžeš hned třemi způsoby:

1) Topování v kategorii – Tvůj inzerát se dostane v rámci vybrané kategorie na počátek stránky, kde je nejvíc vidět, a je tak větší šance, že si ho všimne víc lidí. Topování můžeš pro inzerát zakoupit nejvýše sedmkrát, první platí na 7 dní a každé další na dobu o den kratší (tedy 6 dní, pak 5 dní, atd.).


2) Zvýraznění – Barevné odlišení inzerátu od ostatních v rámci vybrané kategorie. Tímto způsobem Tvůj inzerát zazáří mezi ostatními, a tím pádech odchytí i více zájemců. Zvýraznění inzerátu nemá vliv na jeho pořadí v kategorii.


3) HP topování – Mít zvýrazněný inzerát v kategorii je jedna věc, ale dostat ho na domovskou stránku Hyperinzerce je věc druhá. Rotující inzerát na hlavní stránce zajistí mnohonásobně vyšší počet zhlédnutí. Zakoupením produktu získáš 30 tisíc zobrazení inzerátu na hlavní stránce.

TIP: Nezapomeň, že všechny tři možnosti zvýraznění inzerátu lze libovolně kombinovat.