Vše o inzerci

Nápověda

Nová Hyperinzerce

Potřebuji nový uživatelský účet?
Z původního webu byly zmigrovány aktivní uživatelské účty. Přihlásit se tedy můžete se stejným e-mailem a heslem, jako na původním webu. Upozorňujeme, že nepřihlášení uživatelé nově nemohou inzeráty podávat ani na ně odpovídat.

Na nových stránkách nemůžu najít svůj inzerát.
Přenesení inzerátů z původního webu jsme věnovali maximální možnou péči, přesto nám něco mohlo uniknout. Přeneseny nebyly inzeráty zadané uživateli bez registrace, odkazy v e-mailu k jejich editaci a mazání tím přestaly fungovat. Pokud do výše uvedené kategorie nespadáte a přesto svůj inzerát nemůžete najít, je nejjednodušší možnou cestou jeho nová publikace.

Co se stalo se zaplaceným TOPováním v galerii nebo odkazem v inzerátu?
Tyto produkty jsme na novém webu vyřadili z nabídky. O zaplacené zviditelnění však nepřijdete, pro inzerenty s aktivním produktem ke dni spuštění nového webu jsme připravili následující kompenzace.
Produkt Umístění do galerie - Kompenzováno produktem Doporučení inzerátu na hlavní straně, 10.000 zobrazení.
Produkt Odkaz v inzerátu - Kompenzováno kombinací produktů TOPování v kategorii a Zvýraznění inzerátu.

Proč se mi u inzerátů nezobrazují fotografie?
Ujistěte se, že nepoužíváte žádné nestandardní doplňky prohlížeče, například adblock. Správné fungování stránek garantujeme pouze pro standardní nastavení prohlížečů.


Co se změnilo?

Kromě modernějšího a rychlejšího uživatelského rozhraní si pro vás Hyperinzerce připravila i několik změn ve funkcionalitě.

Inzerují jen přihlášení - Dost bylo hledání odkazů k úpravě inzerátu v e-mailové schránce. Vytváření inzerátů a odpovídání na ně je nově dostupné pouze přihlášeným uživatelům. Nemáte dosud účet? Nebojte, registrace je jednoduchá a zvládnete ji i přes svůj Facebook nebo Google účet.

Svižná mobilní appka - Pokud je inzerování vaším denním chlebem, nesmí nová appka Hyperinzerce chybět ve vašem mobilu. Podrobnosti v sekci Aplikace.

Úpravy ceníku a produktů TOPování - Naším cílem je udržet Hyperinzerci čistou a přehlednou, zjednodušili jsme proto nabídku placených produktů pro zvýšení viditelnosti vašich inzerátů. Využít můžete produktů Zvýraznění (grafické odlišení bez vlivu na pozici), TOPování v kategorii (posun na začátek dané kategorie) a Doporučení na hlavní stánce (garantovaný počet zobrazení na hlavní stránce webu). U produktu Zvýraznění došlo k úpravě platnosti na 7 dní. Více o TOPování, Ceník TOPování


Uživatelský účet a heslo

Nepamatuji si heslo. Co mám dělat?
V přihlašovacím formuláři klikněte na odkaz Zapomněli jste heslo?, vyplňte svou e-mailovou adresu, na kterou vám během pár chvil přijde odkaz k resetování hesla. Pokud zpráva nedorazí, doporučujeme zkontrolovat složku SPAM, Promoakce apod.

Kde si mohu změnit heslo pro přihlášení do mého účtu?
Po přihlášení kliknutím na své jméno přejděte do svého uživatelského profilu. Zde také naleznete záložku Změnit heslo.

Kde si mohu změnit e-mail pro můj účet?
Je nám líto, změna e-mailové adresy není možná.

Jak můžu zrušit svůj účet?
Kontaktujte naši zákaznickou podporu podpora@hyperinzerce.cz. Svou žádost pošlete z e-mailové adresy vázané na účet, který si přejete zrušit.


Inzerce a TOPování

Jaké zboží a služby je povolené inzerovat?
Podrobné informace naleznete na stránce Pravidla inzerce.

Jak inzerát TOPovat?
Nabídka TOPování se objeví automaticky bezprostředně poté, co vložíte nový inzerát. Objednávku TOPování můžete zadat také dodatečně. Přejděte na detail svého inzerátu, kde naleznete tlačítko TOPovat. Nabídku a vysvětlení TOPovacích produktů naleznete zde.

Jak mohu za TOPování zaplatit?
Aktuálně podporujeme platbu kartou a SMS platby prostřednictvím brány Comgate. Již brzy pro vás spustíme možnost online bankovních převodů a službu Apple Pay.

Kde najdu daňový doklad?
Zjednodušený daňový doklad obdržíte automaticky v e-mailu potvrzujícím přijetí vaší platby.

Jak smazat inzerát?
Přejděte na detail svého inzerátu a vyberte možnost Upravit. Na formuláři pro úpravu inzerátu naleznete také odkaz pro jeho smazání.

Proč se mi inzerát zobrazuje ve vyhledávači, i když jsem ho z Hyperinzerce smazal?
Vyhledávače na změny obsahu webu reagují vždy s určitým zpožděním. Toto chování nemáme možnost ovlivnit a je potřeba s ním počítat.


Problémy při nákupu

Jak mohu kontaktovat inzerenta?
Pomocí tlačítka Mám zájem na detailu příslušného inzerátu. Inzerenta můžete kontaktovat prostřednictvím chatu nebo telefonu, pokud inzerent souhlasil se zveřejněním svého telefonního čísla.

Co dělat, když inzerent nekomunikuje?
V tom případě využijte odkaz Nahlásit inzerát, najdete ve spodní části každého inzerátu.

Jak poznám podvodný inzerát?
Má-li inzerát podezřele nízkou cenu (o více než třetinu nižší než podobné nabídky), odpovědi jsou psány lámanou češtinou a/nebo podavatel/zájemce tvrdí, že je v cizině, a vyžaduje kvůli tomu jakoukoliv platbu předem, jedná se pravděpodobně o podvod. Takový inzerát nám, prosím, nahlaste.

Zaplatil jsem za zboží, ale dosud ho nemám. Co mám dělat?
Jestliže podavatel inzerátu nekomunikuje, obraťte se na orgány veřejné správy.