Vyhledávání: 0000 - strana 8
Nastavit hlídacího psaNalezeno celkem 1975 inzerátů
Taktické kalhoty Pentagon BDU 2.0 jsou inspirovány klasickými kalhotami BDU, které nosí uživatelé po celém světě. BDU = Battle Dress Uniform - kalhoty jsou součástí polní bojové uniformy.
Vlastnosti:
• zapínání (poklopec) na kvalitní mosazný samosvorný YKK zip krytý légou, na vnitřní knoflík a na patentku Prym
• poklopec má i vnitřní širokou krycí klopu, která brání vniknutí látky spodního prádla do zipu při jeho zapínání a která také brání trapasům při náhodném rozepnutí zipu
• v silně namáhaných místech mají kalhoty trojitě prošité švy (vnitřní i vnější)
• zesílený rozkrok a kolena
• poutka na opasek, která pojmou opasek až do šíře cca 5 cm
• 2 boční kapsy s otevřeným šikmým vstupem pro rychlé použití uložených předmětů nebo na ruce (se zesílenými okraji zmírňujícími opotřebení od vsunování rukou a předmětů)
• 2 velké úložné kapsy na stehnech kryté klopou zapínanou na suchý zip a na knoflík (v pravé jsou 2 přihrádky na pero nebo tužku)
• 2 zadní kapsy kryté klopou zapínanou na suchý zip
• 1 přední pravá kapsa s otevřeným horním vstupem vhodnou například na uložení mobilního telefonu
• odolná úprava Ripstop proti prodření a roztrhnutí
Zakoupíte v obchodě Armik na adrese Tyršova 271, Žatec nebo online na https://armik.cz/kalhoty-pentagon-bdu-2-0-coyote/.
Možné je i vyzvednutí v nonstop fungujícím výdejním boxu ArmikBox nebo zaslání kamkoliv v ČR.
Vlastnosti:
• zapínání (poklopec) na kvalitní mosazný samosvorný YKK zip krytý légou, na vnitřní knoflík a na patentku Prym
• poklopec má i vnitřní širokou krycí klopu, která brání vniknutí látky spodního prádla do zipu při jeho zapínání a která také brání trapasům při náhodném rozepnutí zipu
• v silně namáhaných místech mají kalhoty trojitě prošité švy (vnitřní i vnější)
• zesílený rozkrok a kolena
• poutka na opasek, která pojmou opasek až do šíře cca 5 cm
• 2 boční kapsy s otevřeným šikmým vstupem pro rychlé použití uložených předmětů nebo na ruce (se zesílenými okraji zmírňujícími opotřebení od vsunování rukou a předmětů)
• 2 velké úložné kapsy na stehnech kryté klopou zapínanou na suchý zip a na knoflík (v pravé jsou 2 přihrádky na pero nebo tužku)
• 2 zadní kapsy kryté klopou zapínanou na suchý zip
• 1 přední pravá kapsa s otevřeným horním vstupem vhodnou například na uložení mobilního telefonu
• odolná úprava Ripstop proti prodření a roztrhnutí
Zakoupíte v obchodě Armik na adrese Tyršova 271, Žatec nebo online na https://armik.cz/kalhoty-pentagon-bdu-2-0-coyote/.
Možné je i vyzvednutí v nonstop fungujícím výdejním boxu ArmikBox nebo zaslání kamkoliv v ČR.
Měřicí a seřizovací přístroj ZOLLER SMILE / PILOT 3.0 byl vyroben v roce 2019 v Německu.
Technické údaje měřicího a seřizovacího přístroje ZOLLER SMILE / PILOT 3.0
- maximální délka nástroje Z: 420 mm
- maximální průměr nástroje D: 420 mm
- měření průměru podle Abbeho principu: 100 mm
- vřeteno »pcs« s mechanickým upínáním
- přesnost radiálního házení: 0,002 mm
- kontrola a řízení řezného nástroje pomocí reflexní světelné kamery
- automatické zaostřování
- snímač pro měření úhlu (ROD)
- kontrolní stojan: »cockpit«
- automatické rozpoznávání břitů
- měření radiálního a axiálního házení
- funkce maximálního obrysu
- kontrola břitu
- napájení: 230 V
Vybavení měřicího stroje
- CNC řídicí jednotka: ZOLLER »pilot 3.0«
- stůl pro přístroj
- stativ pro adaptéry (3 místa)
- upínací adaptér Gr. I/SK 50
- upínací adaptér Gr. I/Hydraulická stopka D32
- sada kleštin D32 mm/d3-d5 mm
- sada kleštin D32 mm/d6-d25 mm
- softwarový balíček »inspectionBasic« pro měření a kontrolu nástrojů a pro záznam a ukládání výsledků měření.
umístění: Polsko
telefon: +48 603 510 566
Technické údaje měřicího a seřizovacího přístroje ZOLLER SMILE / PILOT 3.0
- maximální délka nástroje Z: 420 mm
- maximální průměr nástroje D: 420 mm
- měření průměru podle Abbeho principu: 100 mm
- vřeteno »pcs« s mechanickým upínáním
- přesnost radiálního házení: 0,002 mm
- kontrola a řízení řezného nástroje pomocí reflexní světelné kamery
- automatické zaostřování
- snímač pro měření úhlu (ROD)
- kontrolní stojan: »cockpit«
- automatické rozpoznávání břitů
- měření radiálního a axiálního házení
- funkce maximálního obrysu
- kontrola břitu
- napájení: 230 V
Vybavení měřicího stroje
- CNC řídicí jednotka: ZOLLER »pilot 3.0«
- stůl pro přístroj
- stativ pro adaptéry (3 místa)
- upínací adaptér Gr. I/SK 50
- upínací adaptér Gr. I/Hydraulická stopka D32
- sada kleštin D32 mm/d3-d5 mm
- sada kleštin D32 mm/d6-d25 mm
- softwarový balíček »inspectionBasic« pro měření a kontrolu nástrojů a pro záznam a ukládání výsledků měření.
umístění: Polsko
telefon: +48 603 510 566
Taktické kalhoty Pentagon BDU 2.0 jsou inspirovány klasickými kalhotami BDU, které nosí uživatelé po celém světě. BDU = Battle Dress Uniform - kalhoty jsou součástí polní bojové uniformy.
Vlastnosti:
• zapínání (poklopec) na kvalitní mosazný samosvorný YKK zip krytý légou, na vnitřní knoflík a na patentku Prym
• poklopec má i vnitřní širokou krycí klopu, která brání vniknutí látky spodního prádla do zipu při jeho zapínání a která také brání trapasům při náhodném rozepnutí zipu
• v silně namáhaných místech mají kalhoty trojitě prošité švy (vnitřní i vnější)
• zesílený rozkrok a kolena
• poutka na opasek, která pojmou opasek až do šíře cca 5 cm
• 2 boční kapsy s otevřeným šikmým vstupem pro rychlé použití uložených předmětů nebo na ruce (se zesílenými okraji zmírňujícími opotřebení od vsunování rukou a předmětů)
• 2 velké úložné kapsy na stehnech kryté klopou zapínanou na suchý zip a na knoflík (v pravé jsou 2 přihrádky na pero nebo tužku)
• 2 zadní kapsy kryté klopou zapínanou na suchý zip
• 1 přední pravá kapsa s otevřeným horním vstupem vhodnou například na uložení mobilního telefonu
• odolná úprava Ripstop proti prodření a roztrhnutí
Zakoupíte v obchodě Armik na adrese Tyršova 271, Žatec nebo online na https://armik.cz/kalhoty-pentagon-bdu-2-0-cerne/.
Možné je i vyzvednutí v nonstop fungujícím výdejním boxu ArmikBox nebo zaslání kamkoliv v ČR.
Vlastnosti:
• zapínání (poklopec) na kvalitní mosazný samosvorný YKK zip krytý légou, na vnitřní knoflík a na patentku Prym
• poklopec má i vnitřní širokou krycí klopu, která brání vniknutí látky spodního prádla do zipu při jeho zapínání a která také brání trapasům při náhodném rozepnutí zipu
• v silně namáhaných místech mají kalhoty trojitě prošité švy (vnitřní i vnější)
• zesílený rozkrok a kolena
• poutka na opasek, která pojmou opasek až do šíře cca 5 cm
• 2 boční kapsy s otevřeným šikmým vstupem pro rychlé použití uložených předmětů nebo na ruce (se zesílenými okraji zmírňujícími opotřebení od vsunování rukou a předmětů)
• 2 velké úložné kapsy na stehnech kryté klopou zapínanou na suchý zip a na knoflík (v pravé jsou 2 přihrádky na pero nebo tužku)
• 2 zadní kapsy kryté klopou zapínanou na suchý zip
• 1 přední pravá kapsa s otevřeným horním vstupem vhodnou například na uložení mobilního telefonu
• odolná úprava Ripstop proti prodření a roztrhnutí
Zakoupíte v obchodě Armik na adrese Tyršova 271, Žatec nebo online na https://armik.cz/kalhoty-pentagon-bdu-2-0-cerne/.
Možné je i vyzvednutí v nonstop fungujícím výdejním boxu ArmikBox nebo zaslání kamkoliv v ČR.
Třmenový kalibr oboustranný 80 h8
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 80 mm h8
ČSN: 253172, DIN: 2230
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 80 mm h8 - toleranční pásmo: (0; -0,046 )
Stav: 100%, evidovaný
Výroba: Česká republika
Cena: cenou se rozumí cena za 1 ks
- široký sortiment třmenových kalibrů různých rozměrů a tolerančních pásem
. od 2 mm do 90 mm
- závitové kalibry jednostranné i oboustranné
. M3 až M125
. W3/32" až W1 1/8"
. Tr12x3 až Tr28x5
- válečkové kalibry jednostranné i oboustranné
. od 3 mm do 92 mm
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 80 mm h8
ČSN: 253172, DIN: 2230
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 80 mm h8 - toleranční pásmo: (0; -0,046 )
Stav: 100%, evidovaný
Výroba: Česká republika
Cena: cenou se rozumí cena za 1 ks
- široký sortiment třmenových kalibrů různých rozměrů a tolerančních pásem
. od 2 mm do 90 mm
- závitové kalibry jednostranné i oboustranné
. M3 až M125
. W3/32" až W1 1/8"
. Tr12x3 až Tr28x5
- válečkové kalibry jednostranné i oboustranné
. od 3 mm do 92 mm
Škoda Superb 3 kombi 2.0 TDi 110KW DSG Style
430 000 Kč
Prodám Škoda Superb 3 kombi STYLE 2.0 TDi 110KW DSG 7st, r.v. 2019, šedá quartz, najeto: 254.000km, VIN: TMBJH7NP8K7074935, dovoz FR, BI-xenon+zadní LED, DIGI klima, KESSY, ACC, panoramatická střecha, originální tažné zařízení, vyhřívané sedačky vpředu - ALCANTARA, hlídaní mrtvého úhlu, čtení dopr.značek, el.otevírání.kufru, 19" letní kola, 2 x klíč, atd. TK 11/2027. Pravidelný servis, 4/2026 za 30.000kč - nové komplet přední brzdy, zadní destičky, výměna mot.oleje. Cena: 430.000kč. Bazary nevolat!!!
Třmenový kalibr oboustranný 75 h11
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 75 mm h11
ČSN: 253172, DIN: 2230
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 75 mm h11 - toleranční pásmo: (0; -0,190 )
Stav: NOVÝ, 100%, evidovaný
Výroba: Česká republika
Cena: cenou se rozumí cena za 1 ks
- široký sortiment třmenových kalibrů různých rozměrů a tolerančních pásem
. od 2 mm do 90 mm
- závitové kalibry jednostranné i oboustranné
. M3 až M125
. W3/32" až W1 1/8"
. Tr12x3 až Tr28x5
- válečkové kalibry jednostranné i oboustranné
. od 3 mm do 92 mm
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 75 mm h11
ČSN: 253172, DIN: 2230
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 75 mm h11 - toleranční pásmo: (0; -0,190 )
Stav: NOVÝ, 100%, evidovaný
Výroba: Česká republika
Cena: cenou se rozumí cena za 1 ks
- široký sortiment třmenových kalibrů různých rozměrů a tolerančních pásem
. od 2 mm do 90 mm
- závitové kalibry jednostranné i oboustranné
. M3 až M125
. W3/32" až W1 1/8"
. Tr12x3 až Tr28x5
- válečkové kalibry jednostranné i oboustranné
. od 3 mm do 92 mm
Třmenový kalibr oboustranný 16 h8
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 16 mm h8
ČSN: 253172, DIN: 2230
Toleranční pásmo h8 : 0; -0,027
Stav: 100%, evidovaný
Výroba: Česká republika
- široký sortiment třmenových kalibrů různých rozměrů a tolerančních pásem
. od 2 mm do 90 mm
- závitové kalibry jednostranné i oboustranné
. M3 až M125
. W3/32" až W1 1/8"
. Tr12x3 až Tr28x5
- válečkové kalibry jednostranné i oboustranné
. od 3 mm do 92 mm
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 16 mm h8
ČSN: 253172, DIN: 2230
Toleranční pásmo h8 : 0; -0,027
Stav: 100%, evidovaný
Výroba: Česká republika
- široký sortiment třmenových kalibrů různých rozměrů a tolerančních pásem
. od 2 mm do 90 mm
- závitové kalibry jednostranné i oboustranné
. M3 až M125
. W3/32" až W1 1/8"
. Tr12x3 až Tr28x5
- válečkové kalibry jednostranné i oboustranné
. od 3 mm do 92 mm
Třmenový kalibr oboustranný 34 h11
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 34 mm h11
ČSN: 253172, DIN: 2230
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 34 mm h11 - toleranční pásmo: ( 0; -0,160)
Stav: NOVÝ, 100%, evidovaný
Výroba: Česká republika
Cena: cenou se rozumí cena za 1 ks
- široký sortiment třmenových kalibrů různých rozměrů a tolerančních pásem
. od 2 mm do 90 mm
- závitové kalibry jednostranné i oboustranné
. M3 až M125
. W3/32" až W1 1/8"
. Tr12x3 až Tr28x5
- válečkové kalibry jednostranné i oboustranné
. od 3 mm do 92 mm
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 34 mm h11
ČSN: 253172, DIN: 2230
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 34 mm h11 - toleranční pásmo: ( 0; -0,160)
Stav: NOVÝ, 100%, evidovaný
Výroba: Česká republika
Cena: cenou se rozumí cena za 1 ks
- široký sortiment třmenových kalibrů různých rozměrů a tolerančních pásem
. od 2 mm do 90 mm
- závitové kalibry jednostranné i oboustranné
. M3 až M125
. W3/32" až W1 1/8"
. Tr12x3 až Tr28x5
- válečkové kalibry jednostranné i oboustranné
. od 3 mm do 92 mm
Třmenový kalibr oboustranný 47 h11
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 47 mm h11
ČSN: 253172, DIN: 2230
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 47 mm h11 - toleranční pásmo: ( 0; -0,160)
Stav: 100%, evidovaný
Výroba: Česká republika
Cena: cenou se rozumí cena za 1 ks
- široký sortiment třmenových kalibrů různých rozměrů a tolerančních pásem
. od 2 mm do 90 mm
- závitové kalibry jednostranné i oboustranné
. M3 až M125
. W3/32" až W1 1/8"
. Tr12x3 až Tr28x5
- válečkové kalibry jednostranné i oboustranné
. od 3 mm do 92 mm
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 47 mm h11
ČSN: 253172, DIN: 2230
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 47 mm h11 - toleranční pásmo: ( 0; -0,160)
Stav: 100%, evidovaný
Výroba: Česká republika
Cena: cenou se rozumí cena za 1 ks
- široký sortiment třmenových kalibrů různých rozměrů a tolerančních pásem
. od 2 mm do 90 mm
- závitové kalibry jednostranné i oboustranné
. M3 až M125
. W3/32" až W1 1/8"
. Tr12x3 až Tr28x5
- válečkové kalibry jednostranné i oboustranné
. od 3 mm do 92 mm
VEGA-FOTO nabízí široký sortiment foto techniky. Veškeré zboží je použité ale testované a plně funkční. Na vše je vystaven doklad a garantujeme 14 denní zkušební dobu možnost vrácení nebo výměny. Také nabízíme vzít vaše zboží na protiúčet. Veškeré dotazy ke zboží rádi zotpovíme
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
Akční kamera
GoPro HERO8 Black
GoPro HERO8 Black pro připevnění již není potřeba rámečku, spodní část je vybavena vyklápěcím upevněním do systému držáků. Natáčí videa v rozlišení 4K60p a můžete streamovat na sociální sítě vide ve FullHD. Nabízí velikosti obrazu: Lineární bez zkreslení, úzká, širokoúhlá a SuperView. Stabilizace HyperSmooth 2.0 má několik stupňů stabilizace a byla radikálně vylepšena., SuperPhoto + HDR, noční režimy.
*TimeWarp 2.0 nyní bez nutnosti nastavování
*SuperPhoto + HDR - vysoký kontrast, vynikající ostrost
*Night Lapse Video
*Vodotěsná až do 10 metrů bez obalu
*Hlasové ovládání
Jedná se o používané zboží v dobrém stavu. (viz originál foto dole)
Technicky funguje bez vady.
Součástí aukce: Camcorder, baterie, nabíječka, pouzdro, držák, popruh na hlavu, hrudní popruh, stativ...
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
Akční kamera
GoPro HERO8 Black
GoPro HERO8 Black pro připevnění již není potřeba rámečku, spodní část je vybavena vyklápěcím upevněním do systému držáků. Natáčí videa v rozlišení 4K60p a můžete streamovat na sociální sítě vide ve FullHD. Nabízí velikosti obrazu: Lineární bez zkreslení, úzká, širokoúhlá a SuperView. Stabilizace HyperSmooth 2.0 má několik stupňů stabilizace a byla radikálně vylepšena., SuperPhoto + HDR, noční režimy.
*TimeWarp 2.0 nyní bez nutnosti nastavování
*SuperPhoto + HDR - vysoký kontrast, vynikající ostrost
*Night Lapse Video
*Vodotěsná až do 10 metrů bez obalu
*Hlasové ovládání
Jedná se o používané zboží v dobrém stavu. (viz originál foto dole)
Technicky funguje bez vady.
Součástí aukce: Camcorder, baterie, nabíječka, pouzdro, držák, popruh na hlavu, hrudní popruh, stativ...
Žako kongo 0.1
Dohodou
Prodám samičku žako kongo,ručně dokrmená hodná neštípe,vhodná do chovu i na ochočení, stáří 3 měsíce,Cites,DNA samozřejmostí
j.kalvoster@seznam.cz
607741666
j.kalvoster@seznam.cz
607741666
Nový vůz Škoda Scala 1.0, benzín, 2019
398 001 Kč
Škoda Scala, zelená barva, motor 1.0, benzín, nové auto, najeto 15000 kilometrů, výkon motoru 85 kW, manuální převodovka, má platnou STK, rok výroby 2019, k vozu je servisní knížka.
Výbava vozu zahrnuje: nastavitelný volant, palubní počítač, elektricky nastavitelná zrcátka, imobilizér, ABS, klimatizace, EDS, ASR, tempomat, alu kola.
Další informace od prodejce vozu: Prodloužená záruka 5 let / 100 000 km. Odběr vozu možný v září 2020.
Výbava vozu zahrnuje: nastavitelný volant, palubní počítač, elektricky nastavitelná zrcátka, imobilizér, ABS, klimatizace, EDS, ASR, tempomat, alu kola.
Další informace od prodejce vozu: Prodloužená záruka 5 let / 100 000 km. Odběr vozu možný v září 2020.
Prodám pletené šňůry LineThink-GOAL.Můžu nabídnout v různých průměrech a baleních 300,500 a 1000m.Průměry 0,10-0,50mm.Barvy tm.zelená,šedá a fluo-žlutá.Šňůra je kulatá,spletená ze 4. vláken.Je plovoucí.Balení 1000m-530,-
500m-330,- 300m-250,-.Zasílám poštou nebo zásilkovnou.Osobně Kyjov.
0,10mm/3,6kg
0,12/4,5
0,14/6,8
0,16/9,1
0,18/11,4
0,20/13,6
0,23/15,9
0,25/18,2
0,30/22,7
0,35/27,3
0,40/36,4
0,45/45,5
0,50/54,5
500m-330,- 300m-250,-.Zasílám poštou nebo zásilkovnou.Osobně Kyjov.
0,10mm/3,6kg
0,12/4,5
0,14/6,8
0,16/9,1
0,18/11,4
0,20/13,6
0,23/15,9
0,25/18,2
0,30/22,7
0,35/27,3
0,40/36,4
0,45/45,5
0,50/54,5
Třmenový kalibr oboustranný 25,7 h11
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 25,7 mm h11
ČSN: 253172, DIN: 2230
Toleranční pásmo 25,7 h11 : 0; -0,130
Stav: 100%, evidovaný
- široký sortiment třmenových kalibrů různých rozměrů a tolerančních pásem
. od 2 mm do 90 mm
- závitové kalibry jednostranné i oboustranné
. M3 až M125
. W3/32" až W1 1/8"
. Tr12x3 až Tr28x5
- válečkové kalibry jednostranné i oboustranné
. od 3 mm do 92 mm
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 25,7 mm h11
ČSN: 253172, DIN: 2230
Toleranční pásmo 25,7 h11 : 0; -0,130
Stav: 100%, evidovaný
- široký sortiment třmenových kalibrů různých rozměrů a tolerančních pásem
. od 2 mm do 90 mm
- závitové kalibry jednostranné i oboustranné
. M3 až M125
. W3/32" až W1 1/8"
. Tr12x3 až Tr28x5
- válečkové kalibry jednostranné i oboustranné
. od 3 mm do 92 mm
Úhloměr optický SOMET
. typ 66402
. s lupou
. s noži (viz obrázek)
. 0 až 360 stupňů
. KALIBROVANÝ
. v kazetě
výroba: SOMET Česká republika
sporadicky používaný
stav: 100%
poštovné není v ceně
. typ 66402
. s lupou
. s noži (viz obrázek)
. 0 až 360 stupňů
. KALIBROVANÝ
. v kazetě
výroba: SOMET Česká republika
sporadicky používaný
stav: 100%
poštovné není v ceně
Fiber laser EAGLE eVision 1530 F3.0 AF
3 715 515 Kč
Fiber laser EAGLE eVision 1530 F3.0 AF byl vyroben v roce 2012 v Polsku.
Technické údaje laserového řezacího stroje EAGLE eVision 1530 F3.0 AF
- výkon laserového paprsku: 3 kW (3000 W)
- rychlost posuvu v osách X/Y/Z: 3000/1500/120 mm
- maximální rozměry obrobku (D x Š): 3000 x 1500 mm
- maximální tloušťka obrobku (černá ocel): 20 mm
- maximální tloušťka obrobku (nerezová ocel): 12 mm
- maximální tloušťka obrobku (kyselinovzdorná ocel): 12 mm
- maximální tloušťka obrobku (žáruvzdorná ocel): 12 mm
- maximální tloušťka obrobku (hliník): 10 mm
- maximální tloušťka obrobku (mosaz): 6 mm
- maximální tloušťka obrobku (měď): 3 mm
- přesnost řezání: 0,1 mm
- přesnost polohování: 0,05 mm
- opakovatelnost polohování: 0,03 mm
- maximální rychlost posunu rovnoběžně s osou X: 200 m/min
- maximální rychlost posunu rovnoběžně s osou Y: 200 m/min
- maximální rychlost posuvu při současném provozu pohonů os X a Y: 300 m/min
- počet palet: 2
- pracovní doba: 16657 h
- doba vysílání laserového paprsku: 6943 h
- zrychlení osy X,Y: 2 g
- potřeba energie: 43 kVA
- řídicí napětí: 24 V
- proudová ochrana: 3×63 A
- tlak vzduchu: 6 bar
- tlak dusíku N2: 25 bar
- tlak kyslíku O2: 10 bar
- napájení: 400 V; 50 Hz
- rozměry (d x š x v): 9800 x 3900 x 2300 mm
- hmotnost laseru eVision 1530 F3.0: 23300 kg
Vybavení laserového řezacího stroje eVision 1530
- CNC řízení: BECKHOFF
- laserový zdroj: IPG YLS-3000
- řezací hlava: PRECITEC
- automatická výměna palet
- systém řízení polohy hlavy (HRS)
- vysokotlaký řezací systém (HPS)
- řídicí systém s PC softwarem (SCH)
- systém pro zvýšení výkonu stroje (ESC)
- funkce rychlého pohybu řezné hlavy (FA)
- magnetické lineární motory: BECKHOFF
- světelné závěsy
- chladicí jednotka: IPG
- mikrospojky
- podélný pásový dopravník
- vícekomorový odsávací systém: DONALDSON TORIT DCE
umístění: Polsko
telefon: +48 603 510 566
Technické údaje laserového řezacího stroje EAGLE eVision 1530 F3.0 AF
- výkon laserového paprsku: 3 kW (3000 W)
- rychlost posuvu v osách X/Y/Z: 3000/1500/120 mm
- maximální rozměry obrobku (D x Š): 3000 x 1500 mm
- maximální tloušťka obrobku (černá ocel): 20 mm
- maximální tloušťka obrobku (nerezová ocel): 12 mm
- maximální tloušťka obrobku (kyselinovzdorná ocel): 12 mm
- maximální tloušťka obrobku (žáruvzdorná ocel): 12 mm
- maximální tloušťka obrobku (hliník): 10 mm
- maximální tloušťka obrobku (mosaz): 6 mm
- maximální tloušťka obrobku (měď): 3 mm
- přesnost řezání: 0,1 mm
- přesnost polohování: 0,05 mm
- opakovatelnost polohování: 0,03 mm
- maximální rychlost posunu rovnoběžně s osou X: 200 m/min
- maximální rychlost posunu rovnoběžně s osou Y: 200 m/min
- maximální rychlost posuvu při současném provozu pohonů os X a Y: 300 m/min
- počet palet: 2
- pracovní doba: 16657 h
- doba vysílání laserového paprsku: 6943 h
- zrychlení osy X,Y: 2 g
- potřeba energie: 43 kVA
- řídicí napětí: 24 V
- proudová ochrana: 3×63 A
- tlak vzduchu: 6 bar
- tlak dusíku N2: 25 bar
- tlak kyslíku O2: 10 bar
- napájení: 400 V; 50 Hz
- rozměry (d x š x v): 9800 x 3900 x 2300 mm
- hmotnost laseru eVision 1530 F3.0: 23300 kg
Vybavení laserového řezacího stroje eVision 1530
- CNC řízení: BECKHOFF
- laserový zdroj: IPG YLS-3000
- řezací hlava: PRECITEC
- automatická výměna palet
- systém řízení polohy hlavy (HRS)
- vysokotlaký řezací systém (HPS)
- řídicí systém s PC softwarem (SCH)
- systém pro zvýšení výkonu stroje (ESC)
- funkce rychlého pohybu řezné hlavy (FA)
- magnetické lineární motory: BECKHOFF
- světelné závěsy
- chladicí jednotka: IPG
- mikrospojky
- podélný pásový dopravník
- vícekomorový odsávací systém: DONALDSON TORIT DCE
umístění: Polsko
telefon: +48 603 510 566
Závitový kroužek W 1/8" mezní,
Česká republika
.. ČSN 254150
.. K DODÁNÍ IHNED
.. Tolerance Sh8
.. Whitworthův závit W
.. 0 - dobrý rozměr
.. Česká republika
.. Stav: nepoužívaný, evidovaný, 100%
Ostatní závitové kroužky mezní
ČSN 254150 v provedení W (Whitworth):
W 1/16 "
W 1/2 "
W 1/4 "
W 1/8 "
W 11/16 "
W 13/16 "
W 3/16 "
W 3/4 "
W 3/8 "
W 5/16 "
W 5/32 "
W 5/8 "
W 7/16 "
W 7/32 "
W 7/8 "
W 1 "
W 1 1/2"
W 1 1/4"
K dodání IHNED
Česká republika
.. ČSN 254150
.. K DODÁNÍ IHNED
.. Tolerance Sh8
.. Whitworthův závit W
.. 0 - dobrý rozměr
.. Česká republika
.. Stav: nepoužívaný, evidovaný, 100%
Ostatní závitové kroužky mezní
ČSN 254150 v provedení W (Whitworth):
W 1/16 "
W 1/2 "
W 1/4 "
W 1/8 "
W 11/16 "
W 13/16 "
W 3/16 "
W 3/4 "
W 3/8 "
W 5/16 "
W 5/32 "
W 5/8 "
W 7/16 "
W 7/32 "
W 7/8 "
W 1 "
W 1 1/2"
W 1 1/4"
K dodání IHNED
Závitový kroužek W 3/16" mezní
ZPS, ČR
.. ČSN 254150
.. K DODÁNÍ IHNED
.. Tolerance Sh8
.. Whitworthův závit W
.. 0- dobrý rozměr
.. Výroba: ZPS, Česká republika
.. Stav: nepoužívaný, evidovaný, 100%
Ostatní závitové kroužky mezní
ČSN 254150 v provedení W (Whitworth):
W 1/16 "
W 1/2 "
W 1/4 "
W 1/8 "
W 11/16 "
W 13/16 "
W 3/16 "
W 3/4 "
W 3/8 "
W 5/16 "
W 5/32 "
W 5/8 "
W 7/16 "
W 7/32 "
W 7/8 "
W 1 "
W 1 1/2"
W 1 1/4"
K dodání IHNED
ZPS, ČR
.. ČSN 254150
.. K DODÁNÍ IHNED
.. Tolerance Sh8
.. Whitworthův závit W
.. 0- dobrý rozměr
.. Výroba: ZPS, Česká republika
.. Stav: nepoužívaný, evidovaný, 100%
Ostatní závitové kroužky mezní
ČSN 254150 v provedení W (Whitworth):
W 1/16 "
W 1/2 "
W 1/4 "
W 1/8 "
W 11/16 "
W 13/16 "
W 3/16 "
W 3/4 "
W 3/8 "
W 5/16 "
W 5/32 "
W 5/8 "
W 7/16 "
W 7/32 "
W 7/8 "
W 1 "
W 1 1/2"
W 1 1/4"
K dodání IHNED
Škoda Octavia 2.0, benzín, rok 2006, kůže
129 900 Kč
Nabízíme k prodeji Škoda Octavia, barva vozu je černá, má platnou STK, výkon motoru 147 kW, motor 2.0, benzín, najeto 242000 kilometrů, k vozu je servisní knížka, manuální převodovka, rok výroby 2006.
Další výbava vozu: střešní nosič, vyhřívání sedadel, nastavitelný volant, palubní počítač, ESP, mlhovky, kožené sedačky, imobilizér, xenony, klimatizace, ABS, elektricky nastavitelná zrcátka.
Další informace od prodejce vozu: Octavia RS automatická dvouzónová klimatizace servisní kniha xenony potahy kůže možný protiúčet možný prodej na splátky.;
Další výbava vozu: střešní nosič, vyhřívání sedadel, nastavitelný volant, palubní počítač, ESP, mlhovky, kožené sedačky, imobilizér, xenony, klimatizace, ABS, elektricky nastavitelná zrcátka.
Další informace od prodejce vozu: Octavia RS automatická dvouzónová klimatizace servisní kniha xenony potahy kůže možný protiúčet možný prodej na splátky.;
Třmenový kalibr oboustranný 10 h6
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 10 mm h6
ČSN: 253172, DIN: 2230
Toleranční pásmo h6 : 0; -0,010
Stav: 100%, evidovaný
Výroba: Česká republika
- široký sortiment třmenových kalibrů různých rozměrů a tolerančních pásem
. od 2 mm do 90 mm
- závitové kalibry jednostranné i oboustranné
. M3 až M125
. W3/32" až W1 1/8"
. Tr12x3 až Tr28x5
- válečkové kalibry jednostranné i oboustranné
. od 3 mm do 92 mm
TŘMENOVÝ KALIBR OBOUSTRANNÝ 10 mm h6
ČSN: 253172, DIN: 2230
Toleranční pásmo h6 : 0; -0,010
Stav: 100%, evidovaný
Výroba: Česká republika
- široký sortiment třmenových kalibrů různých rozměrů a tolerančních pásem
. od 2 mm do 90 mm
- závitové kalibry jednostranné i oboustranné
. M3 až M125
. W3/32" až W1 1/8"
. Tr12x3 až Tr28x5
- válečkové kalibry jednostranné i oboustranné
. od 3 mm do 92 mm
X