Vyhledávání: Prodej bytů - strana 473
Nastavit hlídacího psaNalezeno celkem 12732 inzerátů
Zlatá kniha rekordů Milena Dostálová 1987 -
Věčný pohyb rekordů a rekordních tabulek. Sportovní špička se nejen stále rozrůstá a výkonnostně vyrovnává, ale trvale roste její úroveň. V této knize jsou také zachyceny nejrůznější zajímavosti z historie jednotlivých sportovních odvětví i pozoruhodnosti z oblasti masové tělesné výchovy. Černobílé foto.
Žánr:
Literatura naučná, Sport
Vydáno: 1987, Olympia
Počet stran: 280
Autor obálky: Bohuslav Blažej
Černobílá fota.
Vazba knihy: pevná, pololesklá
Stav: Kniha nese stopy běžného použití, stav velmi dobrý.
Prodej osobního majetku B0570115
Způsob dodání : Výhradně pošta po předchozí platbě předem . Základní zasílací náklady pošta ČR : 65 Kč. Předmět není zasílán formou dobírka, ani s osobním převzetím.
Věčný pohyb rekordů a rekordních tabulek. Sportovní špička se nejen stále rozrůstá a výkonnostně vyrovnává, ale trvale roste její úroveň. V této knize jsou také zachyceny nejrůznější zajímavosti z historie jednotlivých sportovních odvětví i pozoruhodnosti z oblasti masové tělesné výchovy. Černobílé foto.
Žánr:
Literatura naučná, Sport
Vydáno: 1987, Olympia
Počet stran: 280
Autor obálky: Bohuslav Blažej
Černobílá fota.
Vazba knihy: pevná, pololesklá
Stav: Kniha nese stopy běžného použití, stav velmi dobrý.
Prodej osobního majetku B0570115
Způsob dodání : Výhradně pošta po předchozí platbě předem . Základní zasílací náklady pošta ČR : 65 Kč. Předmět není zasílán formou dobírka, ani s osobním převzetím.
Prodám převodovku a přídavní převodovku na Subaru Justy II, Subaru G3X, SUZUKI IGNIS II., kód motoru G13A, 1.3 GL 4X4, 61kW, r.v. 2000-2003, stav používaná, po dohode zrepasujem, cena je dohodou! Predám ND z prevodovky Subaru Justy 1.3. Detailné foto pošlem záujemcovi do mailu. N.Zámky. Prodám převodovku a přídavní převodovku na ND, 94002 Nové Zámky-SK, https://prevodovka.webnode.sk, více info na tel. +421/945/448-483 SK. Len volat! Volať denne do 17:00. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty, možno si niečo vyberiete.
OPEL Corsa 1,0i Comfort ČR
74 950 Kč
Na prodej OPEL Corsa 1,0i Comfort, r.v.10/2014, objem:998ccm, výkon:48kw, EURO:6, zakoupeno v ČR, 2 x klíč, servisní kniha, servisní historie, zimní pneu, najeto:150TKM s garancí, ověřeno přes ministerstvo dopravy ČR, STK:06/2027, dobrý technický stav i vzhled. Klimatizace, el.okna ,el.zrcátka, radio CD MP3, palubní počítač, multifunkční volant, ABS, ASR, airbagy, tonované skla, tempomat, imobilzer, denní svícení, BLUETOOTH, ISOFIX, výškově stavitelný volant i sedadlo řidiče, atd, atd,.. VIN pro prověření vozidla na požádání. Financování v případě zájmu zajištěno. Možná prohlídka v autorizovaném servisu OPEL popř. STK+EM. Inzerát je platný do smazání.
Prodám sběratelům starých hraček tuto starou Tofa stolní hru Pojďme na houby.Rok vydání 1964.Špičkový sběratelský stav,kompletní příslušenství s origo návodem.Třeba někdo využije.
Dále prodám sběratelům starých hraček ,nebo pro vzpomínku na mládí tuto starou plastovou lokomotivu,vláček Kovozávody Semily.Moc pěkný a plně funkční kousek. Třeba někdo využije.
Dále prodám sběratelům starých hraček ,nebo pro vzpomínku na mládí tyto dva staré kývací,houpací šašky. Výška většího je cca 32cm,dole je trochu prasklý - slepeno a menší má výšku cca 21cm.Panenka červené barvy cca také 21cm výška,nepoškozená a starý originální kousek. Panenka oranžové a červené barvy jsou menší typy cca 15cm vysoká.Krásně při pohybu cinkají.Stav super.Nakonec červený kývací medvídek v pěkném stavu.Třeba někdo využije.
Dále prodám tyto staré sádrové figurky Sněhurky a sedmi trpaslíků .Výška Sněhurky 34cm a výška trpaslíků cca 20cm. Už něco pamatují,sem tam něco uraženo nebo odřeno,ale třeba ještě někoho osloví.
Nakonec nabízím sběratelům těchto 6 starých soudkových otvíráků s motivem 2x Budvar,Krkonoše,Babiččino údolí,Košice a Mariánské lázně.Stavy moc pěkné.Prodávám pouze jako komplet.Třeba někdo využije.
Z důvodu velkého pracovního vytížení reaguji pouze na e-mail.Děkuji.Podívejte se i na moje další inzeráty.
Dále prodám sběratelům starých hraček ,nebo pro vzpomínku na mládí tuto starou plastovou lokomotivu,vláček Kovozávody Semily.Moc pěkný a plně funkční kousek. Třeba někdo využije.
Dále prodám sběratelům starých hraček ,nebo pro vzpomínku na mládí tyto dva staré kývací,houpací šašky. Výška většího je cca 32cm,dole je trochu prasklý - slepeno a menší má výšku cca 21cm.Panenka červené barvy cca také 21cm výška,nepoškozená a starý originální kousek. Panenka oranžové a červené barvy jsou menší typy cca 15cm vysoká.Krásně při pohybu cinkají.Stav super.Nakonec červený kývací medvídek v pěkném stavu.Třeba někdo využije.
Dále prodám tyto staré sádrové figurky Sněhurky a sedmi trpaslíků .Výška Sněhurky 34cm a výška trpaslíků cca 20cm. Už něco pamatují,sem tam něco uraženo nebo odřeno,ale třeba ještě někoho osloví.
Nakonec nabízím sběratelům těchto 6 starých soudkových otvíráků s motivem 2x Budvar,Krkonoše,Babiččino údolí,Košice a Mariánské lázně.Stavy moc pěkné.Prodávám pouze jako komplet.Třeba někdo využije.
Z důvodu velkého pracovního vytížení reaguji pouze na e-mail.Děkuji.Podívejte se i na moje další inzeráty.
Rajče Salus - semena
8 Kč
Nabízíme k prodeji semena rajčat Salus:
Rajče Salus je kompaktní keříčková odrůda vyšlechtěná v České republice. Středně raná odrůda se zelenými listy, vhodná zejména na záhon do středně těžké půdy. Plod je oválného tvaru, v době zralostí červený, vážící asi 70 – 90 gramů s vyšším obsahem sušiny a hodí se jak k přímé spotřebě, tak k výrobě kečupů, šťáv apod. Rajčata mají vyšší obsah vítamínu A a C a sklízíme je postupně podle zralosti.
Sada obsahuje 30 semen za 8,- Kč.
Semena – neoseeds
Rajče Salus je kompaktní keříčková odrůda vyšlechtěná v České republice. Středně raná odrůda se zelenými listy, vhodná zejména na záhon do středně těžké půdy. Plod je oválného tvaru, v době zralostí červený, vážící asi 70 – 90 gramů s vyšším obsahem sušiny a hodí se jak k přímé spotřebě, tak k výrobě kečupů, šťáv apod. Rajčata mají vyšší obsah vítamínu A a C a sklízíme je postupně podle zralosti.
Sada obsahuje 30 semen za 8,- Kč.
Semena – neoseeds
Prodám nový, velice kvalitní přední tříbodový závěs.
Dostupnost na traktory značky John Deere a další.
Nosnost 2 800 kg.
Rozteč spodních ramen 880 mm.
Zdvih 700 mm.
Součástí dodávky jsou: rám a ramena tříbodového závěsu velice robustní konstrukce, 2 ks dvojčinných hydraulických válců, sklopné tvrzené háky s možností výběru kategorie II nebo III, táhlo třetího bodu.
Spolu se závěsem je dodáván návod k obsluze a údržbě, jehož součástí je prohlášení o shodě od výrobce.
Barva: zelená (John Deere).
Doprava zdarma
Dodání cca 4 týdny
Dostupnost na traktory značky John Deere a další.
Nosnost 2 800 kg.
Rozteč spodních ramen 880 mm.
Zdvih 700 mm.
Součástí dodávky jsou: rám a ramena tříbodového závěsu velice robustní konstrukce, 2 ks dvojčinných hydraulických válců, sklopné tvrzené háky s možností výběru kategorie II nebo III, táhlo třetího bodu.
Spolu se závěsem je dodáván návod k obsluze a údržbě, jehož součástí je prohlášení o shodě od výrobce.
Barva: zelená (John Deere).
Doprava zdarma
Dodání cca 4 týdny
Nabízíme k prodeji kvalitní přírodní hnojivo. Jedná se o čistý, vyzrálý BIO kompost, jehož základem je hluboká podestýlka od našeho certifikovaného BIO chovu koz. Kompost u nás pravidelně překopáváme, takže je krásně zpracovaný a rovnou připravený k použití na vaši zahradu.
• Doklad o naší BIO certifikaci najdete přímo mezi fotkami.
• BIO kompost Vám dovezeme, kam budete potřebovat, stačí se domluvit na množství.
•Chcete vidět víc? Zadejte do Googlu Ekofarma Poběžovice u Holic – najdete náš web s fotkami
Volejte: +420 603 180 342 (Luboš Vohralík).
• Doklad o naší BIO certifikaci najdete přímo mezi fotkami.
• BIO kompost Vám dovezeme, kam budete potřebovat, stačí se domluvit na množství.
•Chcete vidět víc? Zadejte do Googlu Ekofarma Poběžovice u Holic – najdete náš web s fotkami
Volejte: +420 603 180 342 (Luboš Vohralík).
Windsurfing
1 500 Kč
Prodám windsurfing plovák váha 22 kg, plachta stěžeň ráhno pro dospělé plus kratší stěžeň a menší ráhno a plachta pro děti na učení, snímek plováku je s menší výbavou. K plováku je též přepravní dvoukolka vhodná pro delší vzdálenosti od auta k vodě. Prosím nevolat na mobil, pouze SMS, nebo meil owiesner@post.cz, jsem neslyšící. Prodávám ze zdravotních důvodů. Jen vlastní odvoz. Platba při převzetí.
Prodám zánovní letní komplet Bridgestone 175/70 R14 B250 Ecopia 84T.Vzorek okolo 7mm(min musí být 1.6mm).
Původní cena jedné pneu byla 2500,-
Jsou obuty na originálních Škoda/VW zánovních plechových discích 5Jx14 H2 výrobní číslo 6q0601027AJ ET35 (1ks stál 2000,-)
Možno na výběr ze dvou sad nových poklic dle dohody.
Cena za celou sadu(4ks) kompletů 4500,-
Například vhodné pro vozy Škoda Fabia Rapid Roomster
VW Polo Up Vento
Seat Ibiza Cordoba
Původní cena jedné pneu byla 2500,-
Jsou obuty na originálních Škoda/VW zánovních plechových discích 5Jx14 H2 výrobní číslo 6q0601027AJ ET35 (1ks stál 2000,-)
Možno na výběr ze dvou sad nových poklic dle dohody.
Cena za celou sadu(4ks) kompletů 4500,-
Například vhodné pro vozy Škoda Fabia Rapid Roomster
VW Polo Up Vento
Seat Ibiza Cordoba
Prodám originální Apple Smart Keyboard Folio CZ pro iPad Pro 12,9” (3., 4., 5. a 6. generace). Klávesnice je ve velmi pěkném stavu, plně funkční, s českým rozložením kláves. Součástí je kompletní původní balení a klávesnice je navíc ještě v záruce. Smart Keyboard Folio slouží zároveň jako ochranný kryt i pohodlná klávesnice, nevyžaduje nabíjení ani párování – stačí připojit a pracovat. Ideální pro psaní, studium i práci na cestách.
LEVNÁ KUCHYNĚ dub sonoma od 8.380Kč
8 380 Kč
kuchyně délka 240cm, barva dub dekor s 2D efektem - imitace struktury dřeva, korpusy v barvě dvířek, výška horních skříněk 60cm, výška spodních skříněk 85cm, v ceně je pracovní deska 180cm, v ceně není dřez, kuchyně je nová zabalená v balíku,skladem ihned k odběru, ke kuchyni lze doobjednat další skříňky, roh a potravinovku, ceník zašleme, v případě zájmu nabízíme prodej a výřez dřezů, otvorů na baterii, výřezy na indukční desku, řezání pracovních desek, zástěn, olepování, montáž skříňek u nás na dílně, dopravu a stěhování.
zboží vystaveno na prodejně ihned k odběru, dobré dopravní spojení Vestec Praha západ - sjezdd z D5 nebo sjezd Jesenice Z D1, otevřeno po-so 9:00 až 19:00 hodin v neděli 9:00 až 18:00 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu. Přes 2000m2 nábytku z toho 50typů kuchyní ihned k odběru, každý týden nové zboží.
zboží vystaveno na prodejně ihned k odběru, dobré dopravní spojení Vestec Praha západ - sjezdd z D5 nebo sjezd Jesenice Z D1, otevřeno po-so 9:00 až 19:00 hodin v neděli 9:00 až 18:00 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu. Přes 2000m2 nábytku z toho 50typů kuchyní ihned k odběru, každý týden nové zboží.
Víkend na Zuydcoote
Robert Merle - 1988 -
Román je působivým svědectvím o bojích u Dunkerque a jeho evakuaci. Děj se nesoustřeďuje na podrobné líčení událostí, je dramatickou zkratkou, uzavřenou do pouhých dvou dnů, které čtyři kamarádi rozprášené francouzské armády prožívají „v nečinnosti" na břehu moře nedaleko místa, kde se naloďují britští vojáci.
Originální název:
Week-end á Zuydcoote (1949)
Žánr:
Literatura světová, Romány, Válečné
Vydáno: 1988, Naše vojsko
Počet stran: 172
Překlad: Eva Strebingerová
Edice: Dokumenty, Živé knihy
Ilustrace/foto: Michaela Poková, Zdeněk Netopil
Autor obálky: Zdeněk Netopil
Vazba knihy: měkká, brožovaná
Stav: Kniha nese stopy běžného použití, stav dobrý.
Prodej předmětu z osobního majetku č. A297095
Způsob dodání : Výhradně pošta po předchozí platbě předem . Základní zasílací náklady pošta ČR : 89 Kč. Předmět není zasílán formou dobírka, ani s osobním převzetím.
Robert Merle - 1988 -
Román je působivým svědectvím o bojích u Dunkerque a jeho evakuaci. Děj se nesoustřeďuje na podrobné líčení událostí, je dramatickou zkratkou, uzavřenou do pouhých dvou dnů, které čtyři kamarádi rozprášené francouzské armády prožívají „v nečinnosti" na břehu moře nedaleko místa, kde se naloďují britští vojáci.
Originální název:
Week-end á Zuydcoote (1949)
Žánr:
Literatura světová, Romány, Válečné
Vydáno: 1988, Naše vojsko
Počet stran: 172
Překlad: Eva Strebingerová
Edice: Dokumenty, Živé knihy
Ilustrace/foto: Michaela Poková, Zdeněk Netopil
Autor obálky: Zdeněk Netopil
Vazba knihy: měkká, brožovaná
Stav: Kniha nese stopy běžného použití, stav dobrý.
Prodej předmětu z osobního majetku č. A297095
Způsob dodání : Výhradně pošta po předchozí platbě předem . Základní zasílací náklady pošta ČR : 89 Kč. Předmět není zasílán formou dobírka, ani s osobním převzetím.
O dandysmu a Georgi Brummellovi -
Jules Amédée Barbey d´Aurevilly -
Autor Dandysmu a George Brummella nebyl dandy (a četba tohoto spisku ukáže proč), ale žil v této době, která vložila lordu Byronovi s jeho melancholickou ironii do úst: „Když jsem byl krasavcem s kučeravými vlasy..."; v té době sláva neměla váhu ani jedné kadeře.
Originální název:
Du dandysme et de George Brummell (1845)
Žánr:
Literatura naučná, Filozofie
Vydáno: 1996, Volvox Globator
Počet stran: 110
Překlad: Catherine Křičková, Jiří Našinec
Autor obálky: Pavel Růt
Vazba knihy: pevná vázaná s přebalem
Stav: Přebal nese stopy běžného použití, kniha nálepka razítko knihovna stav velice dobrý.
Prodej předmětu z osobního majetku č. A32020 9
Způsob dodání : Výhradně pošta po předchozí platbě předem . Základní zasílací náklady pošta ČR : 80 Kč. Nakupujte více předmětů - ušetříte zasílací náklady. Předmět není zasílán formou dobírka, ani s osobním převzetím.
Jules Amédée Barbey d´Aurevilly -
Autor Dandysmu a George Brummella nebyl dandy (a četba tohoto spisku ukáže proč), ale žil v této době, která vložila lordu Byronovi s jeho melancholickou ironii do úst: „Když jsem byl krasavcem s kučeravými vlasy..."; v té době sláva neměla váhu ani jedné kadeře.
Originální název:
Du dandysme et de George Brummell (1845)
Žánr:
Literatura naučná, Filozofie
Vydáno: 1996, Volvox Globator
Počet stran: 110
Překlad: Catherine Křičková, Jiří Našinec
Autor obálky: Pavel Růt
Vazba knihy: pevná vázaná s přebalem
Stav: Přebal nese stopy běžného použití, kniha nálepka razítko knihovna stav velice dobrý.
Prodej předmětu z osobního majetku č. A32020 9
Způsob dodání : Výhradně pošta po předchozí platbě předem . Základní zasílací náklady pošta ČR : 80 Kč. Nakupujte více předmětů - ušetříte zasílací náklady. Předmět není zasílán formou dobírka, ani s osobním převzetím.
Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej chatky, nacházející se na pozemku o výměře 674 m, o rozměrech cca 24 x 28m, v Hodoníně. Pozemek se nachází v zahrádkářské kolonii tzv. MUTĚNKA. Na pozemku se nachází chatka, pod chatkou prostor pro uskladnění nářadí, posezení, vybetonované ohniště, kompostér, skleník, studna i nádrž na dešťovou vodu s několika svody z rýn. Příjemné posezení doplňuje několik okrasných květin(růže, Ibišek, Rakytník, Magnólie a mnoho dalších). Podle územního plánu se pozemek nachází v ploše RZ(plochy rekreace) plochy pro rodinnou rekreaci. V okolí pozemku se nacházejí zahrady a les, který zaručuje klid a pohodu při rekreaci a odpočinku od každodenního stresu žití ve městě. Pozemek je přístupný přímo od hlavní cesty i ze zadní strany pozemku, od lesa, po panelové cestě. Pokud hledáte vhodné místo pro odpočinek, pak je tato nabídka právě pro Vás. Neváhejte a kontaktujte mě pro více informací či domluvení prohlídky. Ev. číslo: 640276.
Hodonín
Inzerát partnera
RD 1+1, 35m,OV, pozemek 107m, Černuc
1 350 000 Kč
prodej domku1+1, 35m,OV, na pozemku 107m, Černuc-okr.Kladno. Veškerá občanská vybavenost se nachází ve Velvarech 3Km, případně v Kralupech nad Vltavou cca.10 minut autem. Domek je k rekonstrukci , napojen na vodu, jímku, elektřinu. Plyn je v obci zaveden, nejbližší přípojka cca. 10metrů od domu, kanalizace roněž do10 metrů. Dům se skládá z dvou místností a vstupní chodby, možnost rozšíření o půdní vestavbu. V Černuci se nachází zavedená stáj a jízdárna : http://www.stajcernuc.cz/#utm_source=firmy.cz&utm_medium=ppd&utm_campaign=firmy.cz-2572741 . Nemovitost lze zrekonstruovat jak k trvalému bydlení, případně předělat jen k rekreaci. Případně i jako k investici k nájemnímu bydlení. Pro více informací a prohlídku neváhejte zavolat. Ev. číslo: 30560.
Černuc
Inzerát partnera
Prodám kvalitní jídelní sestavu značky Hanák – masivní jídelní stůl v elegantním tmavém provedení doplněný o 6 stylových kožených židlí v světlém odstínu.
Stůl o rozměru 200 × 100 cm nabízí dostatek prostoru pro pohodlné stolování celé rodiny i návštěv. Vyniká pevnou konstrukcí a precizním zpracováním, typickým pro značku Hanák. Nadčasový design v kombinaci tmavého dřeva a světlých židlí vytváří moderní a zároveň velmi elegantní vzhled.
Židle jsou čalouněné kvalitní kůží, mají pohodlné opěradlo a stabilní dřevěnou konstrukci, což zajišťuje vysoký komfort při sezení.
Hlavní výhody:
značka Hanák – kvalitní česká výroba
rozměr stolu 200 × 100 cm
pevná a stabilní konstrukce
6 pohodlných kožených židlí
nadčasový a elegantní design
vhodné do moderní i klasické jídelny
Sestava je ve velmi dobrém stavu, minimálně používaná, bez poškození.
Možnost prodeje jako komplet.
Další informace rád doplním na vyžádání.
Stůl o rozměru 200 × 100 cm nabízí dostatek prostoru pro pohodlné stolování celé rodiny i návštěv. Vyniká pevnou konstrukcí a precizním zpracováním, typickým pro značku Hanák. Nadčasový design v kombinaci tmavého dřeva a světlých židlí vytváří moderní a zároveň velmi elegantní vzhled.
Židle jsou čalouněné kvalitní kůží, mají pohodlné opěradlo a stabilní dřevěnou konstrukci, což zajišťuje vysoký komfort při sezení.
Hlavní výhody:
značka Hanák – kvalitní česká výroba
rozměr stolu 200 × 100 cm
pevná a stabilní konstrukce
6 pohodlných kožených židlí
nadčasový a elegantní design
vhodné do moderní i klasické jídelny
Sestava je ve velmi dobrém stavu, minimálně používaná, bez poškození.
Možnost prodeje jako komplet.
Další informace rád doplním na vyžádání.
Přípravek k černění zbraní.
Dohodou
Nabízím k prodeji osvědčený přípravek BLACK LINE na černění zbraní za studena, který je 27 letou praxí prověřený puškaři, prodejnami zbraní a strojírenskými podniky. Přípravek je vhodný na opravy i černění celých zbraní, k černění různorodých součástí z oceli i jiných kovů a slitin za studena. Balení 25 ml za 110,- Kč + poštovné, balení 50 ml za 195,- Kč + poštovné. Dále prodám tmel, který se dá černit - na opravy hloubkové koroze na zbrani (180,-) a přípravky na modření (285,-), hnědění (185,-), mramorování (195,-), niklování (270,-), černění hliníku (160,- nebo 245,- - kompletní sada), patinování (175,-), mosazení - žlucení (375,-), stříbření kovů (695,-), mědění kovů (105,-), zlacení kovů (od 1680,-), zvýrazňovač kresby damaškové oceli (175,-), šedozelený fosfát (555,-), přípravek pro vytvoření měděnky (245,-) a přípravek pro imitaci hloubkové koroze (330,-). Ing. S. Lunda, K očnímu 958, 742 66 Štramberk. Tel./fax 556 852 667, mobil 605423700. E-mail: stanislav.lunda@email.cz, www.cernenikovu.webnode.cz.
Prodám osvědčený přípravek BLACK LINE k černění zbraní za studena, který je 27 letou praxí prověřený puškaři, prodejnami zbraní a strojírenskými podniky. Přípravek je vhodný k černění oceli i jiných kovů a slitin za studena, na opravy i černění celých zbraní. 25 ml za 110 Kč + poštovné, 50 ml za 195 Kč + poštovné. Dále prodám tmel, který se dá černit - na opravy hloubkové koroze na zbrani (180,-) a přípravky na modření (285,-), hnědění (185,-), mramorování (195,-), niklování (270,-), černění hliníku (160,- nebo 245,- - kompletní sada), patinování (175,-), mosazení - žlucení (375,-), stříbření kovů (695,-), mědění kovů (105,-), zlacení kovů (od 1680,-), zvýrazňovač kresby damaškové oceli (175,-), šedozelený fosfát (555,-), přípravek pro vytvoření měděnky (245,-) a přípravek pro imitaci hloubkové koroze (330,-). Ing. S. Lunda, K očnímu 958, 742 66 Štramberk. Tel. 556852667, mobil 605423700. E-mail: stanislav.lunda@email.cz, www.cernenikovu.webnode.cz
Prodám osvědčený přípravek BLACK LINE k černění zbraní za studena, který je 27 letou praxí prověřený puškaři, prodejnami zbraní a strojírenskými podniky. Přípravek je vhodný k černění oceli i jiných kovů a slitin za studena, na opravy i černění celých zbraní. Balení 25 ml za 110,- Kč + poštovné, balení 50 ml za 195,- Kč + poštovné. Dále prodám tmel, který se dá černit - na opravy hloubkové koroze na zbrani (180,-) a přípravky na modření (285,-), hnědění (185,-), mramorování (195,-), niklování (270,-), černění hliníku (160,- nebo 245,- - kompletní sada), patinování (175,-), mosazení - žlucení (375,-), stříbření kovů (695,-), mědění kovů (105,-), zlacení kovů (od 1680,-), zvýrazňovač kresby damaškové oceli (175,-), šedozelený fosfát (555,-), přípravek pro vytvoření měděnky (245,-) a přípravek pro imitaci hloubkové koroze (330,-).Ing. S. Lunda, K očnímu 958, 742 66 Štramberk. Tel. 556852667, mobil 605423700. E-mail: stanislav.lunda@email.cz, www.cernenikovu.webnode.cz
Prodám turbo 1,4 hdi 50KW z vozu Citroen C3 8HX.Turbo je v dobrém odzkošeném stavu.Jedná se o totožné turbo jako 8HZ Má najeto 72 tisíc km.Turbo je možné zaslat na dobírku po celé ČR a SR.Je vhodný i do vozidel s označením 8HX a je vhodný do Peugeot 206,207,307,1007 a citroen C2,C3,nemo,xsara Ford fusion, fiesta,...Cena za turbo je 1999,- zaruka na turbo je 3 měsíce.
X