Topování inzerátu

Formulář pro topování inzerátu:

Číslo inzerátu:

Co je to topování?

Jednoduše řečeno je topování posouvání inzerátů směrem nahoru. Projevuje se jak ve výpisech v jednotlivých rubrikách inzerce, tak při fulltextovém prohledávání a filtrování inzerce.

Běžné inzeráty se řadí podle data vložení. I topované inzeráty mají své datum, podle něhož se řadí. V praxi topování probíhá tak, že se Vašemu inzerátu přiřadí datum v budoucnosti, do kterého je topován a podle něhož se řadí mezi dalšími TOP inzeráty. Po dobu svého zvýhodnění se zobrazuje vždy nad všemi běžnými inzeráty.

Inzeráty je samozřejmě možné topovat několikrát za sebou a tím je udržovat pořád nahoře. Aby se uživatelům nezobrazovaly pořád stejné inzeráty, funguje zde určitá drobná regulace. První topnutí posune inzerát o 7 dní dopředu, druhé o 6 dní, třetí o 5 dní atd. Sedmé, osmé a každé další topnutí posouvá inzerát již jen o 1 den.

Jaké jsou výhody TOP inzerátů?

Základní výhodou je, že se TOP inzeráty zobrazují nad těmi běžnými, tzn. shlédne je mnohem více potenciálních zájemců.

Topované inzeráty jsou více vidět díky červenému označení "TOP inzerát". Toto označení poutá pozornost a inzerátům zůstává i po skončení topovacího období.

Topované inzeráty jsou našimi administrátory schvalovány přednostně před běžnými. Váš inzerát bude online dříve než ostatní!

Topované inzeráty jsou důvěryhodnější pro kupující, protože vědí, že jste do inzerce něco investovali a že nejste jen tak nějaký anonym.

Kolik stojí topování inzerátu? Jak se platí?

Cena za jedno topnutí inzerátu se liší podle rubriky. Většinou je to 40 Kč včetně DPH při platbě pomocí SMS a 30 Kč při online platbě.

Za topnutí lze platit několika způsoby. Nejlepší je použít platební kartu. Je to rychlé a bezpečné a topování je výrazně levnější než u platby pomocí SMS, která je však zase o něco jednodušší. Kromě toho lze platit ještě pomocí bankovního převodu.

Kdo inzeruje častěji, ten by měl určitě zvážit použití kreditu. Kredit je elektronická peněženka, do které si nabijete určitou sumu a z ní poté snadno a rychle bez nutnosti vytahování karty či psaní SMS platíte za topování a jiné služby. Navíc dostáváte bonus až 25%. Více informací o kreditu najdete zde.

Jaká jsou pravidla pro TOP inzeráty?

Pro TOP inzeráty platí naprosto stejná pravidla jako pro ostatní inzeráty. Doporučujeme si je alespoň jednou celé přečíst.

Vyhrazujeme si právo neuveřejnit či odstranit takové inzeráty, které jsou v rozporu s našimi Pravidly inzerce, zákony ČR nebo dobrými mravy. Poplatek za topnutí se v tomto případě nevrací.

Jak si mohu topovat své inzeráty?

Náš systém Vám nabízí možnost topování přímo při přidávání inzerátu. Stačí zvolit, že chcete inzerát zvýhodnit. Po uložení inzerátu se Vám zobrazí telefonní číslo a krátký kód, který na něj odešlete pomocí SMS zprávy z Vašeho mobilního telefonu. Během několika minut od nás obdržíte SMSkus odpovědí a Váš inzerát bude topován.

Další možností je záložka "TOPOVAT INZERÁT", která se nachází v detailu každého inzerátu. Zde najdete veškeré možnosti zvýhodnění inzerátu včetně topování.

Pro přechod na tyto možnosti zadejte číslo Vašeho inzerátu do horního formuláře anebo najeďte do detailu Vašeho inzerátu a klikněte na záložku "TOPOVAT INZERÁT".

Jak jinak mohu zvýhodnit a zviditelnit své inzeráty?

Inzerát lze kromě topování zvýhodnit ještě následujícími způsoby, které lze libovolně kombinovat:

Svůj inzerát můžete barevně zvýraznit - ve výpisech se poté bude zobrazovat podbarveně a bude poutat větší pozornost.

Svůj inzerát můžete také umístit do galerie. Znamená to, že se bude zobrazovat na různých místech po celém webu a ne jen ve výpisu z dané rubriky.

Můžete také u svého inzerátu vložit odkaz přímo do výpisu, což výrazně zvyšuje šanci na kliknutí. Je to vhodné zejména pro firmy nebo inzerenty s vlastními stránkami.

Pokud chcete využít jednu či více z těchto možností, zadejte číslo Vašeho inzerátu do horního formuláře anebo klikněte na záložku "TOPOVAT INZERÁT" v detailu Vašeho inzerátu. Registrovaní uživatelé také mohou zvýhodňovat své inzeráty v sekci Můj účet, resp. Moje inzeráty.