Informace a zdroje pro majitele stránek a webmastery

Možnosti individuální spolupráce

Naše společnost je velmi otevřená spolupráci se zajímavými internetovými projekty i subjekty, působícími mimo web. Ohledně nabídek spolupráce nás prosím kontaktujte pomocí formuláře na stránkách Hypermedia.cz. Pokud možno v úvodní zprávě představte Váš projekt nebo firmu - čím se zabýváte, jak dlouho jste na trhu, jaké možnosti spolupráce vidíte apod.

Pokud byste nám chtěli pomoci jinak, než našimi bannery, přáli byste si individuální výstup na Váš web nebo máte nějaký jiný konstruktivní návrh, neváhejte nás prosím kontaktovat. Uvítáme například umístění našich reklamních plachet na kulturních nebo sportovních akcích. Za to můžeme nabídnout některé reklamní plochy na našich portálech - detaily záleží na rozsahu propagace a vzájemné dohodě. Atraktivní jsou pro nás i další druhy outdoorové reklamy, reklama na autech, vozidlech MHD apod.

Vcelku běžnou a oboustranně zajímavou formou spolupráce jsou Soutěže o ceny. Z Vaší strany je podmínkou dodání cen do soutěže a případně soutěžní otázky. Ty mohou být zajímavým způsobem propagace např. pro eshopy a užitečným nástrojem pro marketingový průzkum prakticky v každé oblasti podnikání - několik desítek tisíc lidí už je zajímavý vzorek populace, nemyslíte? Na nás je pak propagace soutěže mezi našimi registrovanými uživateli a vyřízení agendy, spojené s losováním výherců, jejich kontaktováním a doručením cen. Dle dohody to můžete samozřejmě dělat i Vy, vyhrazujeme si však právo kontroly v zájmu našeho dobrého jména.

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 856 inzerátů