Informace a zdroje pro majitele stránek a webmastery

Nejčerstvější inzeráty ve formátu XML - atraktivní obsah pro Váš web

Jedním z nejlepších způsobů, jak zatraktivnit Vaše stránky pro uživatele, je vložit na ně aktuální obsah. Právě to Vám umožní naše datové výstupy. Ve standardním formátu XML můžete od nás zcela zdarma načítat nejnovější inzeráty z Hyperinzerce.

Data můžete zobrazovat libovolným způsobem dle grafiky Vašich stránek. Podmínkou ale pochopitelně je, aby odkazy vedly na detail inzerátu na Hyperinzerci - bez možnosti kontaktovat inzerenta jsou pochopitelně texty inzerátů k ničemu.

Formátem dat, který jsme zvolili, je XML, resp. jeho podskupina - formát Atom. Je velmi podobný staršímu, živelně vzniklému formátu RSS, používanému k syndikaci dat v různých čtečkách. Splňuje však všechny náležitosti validního XML, do budoucna je s ním počítáno jako s jediným standardem a je tedy dle našeho názoru nejvhodnější pro snadné zpracování v parserech. Pro zpětnou kompatibilitu je Vám k dispozici i jmenovaný formát RSS 2.0.

K dispozici jsou nejen nejnovější inzeráty z celého webu, ale i ze všech hlavních sekcí a podsekcí a také inzeráty podle regionu. Odkaz na výstup ve formátu Atom najdete vždy v dané inzertní rubrice po levé straně dole pod hlavním menu. Moderní prohlížeče (Opera, Mozilla Firefox, Safari nebo Internet Explorer 7) Vám navíc zobrazí nahoře v adresním řádku oranžovou ikonku (je-li výstup k dispozici) a ty s integrovanou čtečkou Vám nabídnou po kliknutí přímo náhled výstupních dat. Pro přehlednost následuje seznam výstupů z inzerce podle kategorií.

Seznam výstupů z inzerce ve formátu XML (Atom + RSS) - podle kategorií

Seznam výstupů z inzerce ve formátu XML (Atom) - podle regionů

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 888 inzerátů