Kreditní systém Hyperinzerce.cz

Níže naleznete informace o tom, jak funguje kreditní systém na Hyperinzerci. Dobít kredit můžete zde.

Co je a k čemu slouží kreditní systém?

Kreditní systém je elektronická peněženka, která usnadňuje platby za zpoplatněné služby jako je topování inzerátů, barevné zvýrazňování apod.

Kreditní systém funguje tak, že si pomocí platební karty nebo bankovního převodu koupíte tzv. kredit, který poté používáte k placení za služby.

Kredit je vázán na Váš účet na Hyperinzerci, který je veden pod Vaším e-mailem.

Jeden kredit odpovídá jedné Kč, ale při zakoupení kreditu dostáváte bonus navíc podle toho, kolik si dobijete. Čím větší částku si dobijete, tím větší je i bonus, který od nás dostanete.

Kredity nemají žádné časové omezení, takže není problém je použít za půl roku i déle.

Na jaké služby lze používat kredit?

Kredit lze použít na jakékoliv zpoplatněné služby na portále Hyperinzerce.cz.

Zveřejnění inzerátu je na Hyperinzerci obecně zdarma, pouze některé komerční sekce (nabídky práce a služeb) jsou zpoplatněny.

Nejpoužívanější placenou službou je topování inzerátů. TOPnutím Vašeho inzerátu ho posunete ve výpisu výše a tím zajistíte, že ho uvidí více lidí.

Svůj inzerát můžete také barevně odlišit - ve výpisech se poté bude zobrazovat podbarveně a bude poutat větší pozornost.

Svůj inzerát můžete také umístit do galerie. Znamená to, že se bude zobrazovat na různých místech po celém webu a ne jen ve výpisu z dané rubriky.

Můžete také u svého inzerátu vložit odkaz přímo do výpisu, což výrazně zvyšuje šanci na kliknutí. Je to vhodné zejména pro firmy nebo inzerenty s vlastními stránkami.

Kdy se zvýhodnění inzerátu vyplatí a kdy ne?

Obecně platí, že čím dražší věc nabízíte, tím více se vyplatí podpořit Váš inzerát placenými službami.

Nevyplatí se kupř. dávat těch cca 30 Kč za topování, když prodáváte věc v hodnotě okolo stovky či dvou. Naopak u dražších věcí jako jsou auta a nemovitosti, ale i jiné zboží, se investice v řádu desítek i stovek korun rychle vrátí.

Obecně platí, že čím konkurenčnější je daná sekce, tzn. je tam více inzerátů, tím více se vyplatí investovat pár korun a dostat se před ostatní.

Dále platí, že čím rychleji chcete danou věc prodat, tím více Vám mohou placené služby pomoci, protože umožňují rychleji oslovit větší množství potenciálních zájemců.

Pokud nabízíte nějaké služby a nemáte tedy jen věc, kterou jednorázově chcete prodat, tak potřebujete oslovovat zájemce kontinuálně. V tomto ohledu je zvýhodňování inzerátů levná a efektivní forma inzerce. Dobrý poměr cena/výkon můžete díky bonusům ještě o něco zlepšit používáním kreditu.

Firmám s webovými stránkami se prakticky vždy vyplatí produkt "Odkaz do výpisu", který razantně zvyšuje šanci na to, že se k nim uživatel ihned proklikne a budou ho moci zaujmout přímo na svých stránkách.

Pokud byste chtěli inzerovat ve větší míře, můžete nezávazně kontaktovat naše obchodní oddělení, které se s Vámi spojí a některý z našich marketingových poradců Vám sestaví nabídku efektivní online inzerce na míru.

Proč používat kredit?

Používání kreditu se vyplatí více než přímá platba, protože při jeho dobití získáváte bonus zdarma navíc, tzn. můžete získat více služeb za stejné peníze anebo ušetřit.

To se vyplatí zejména při dlouhodobé inzerci (např. firmy, poskytující služby) a tam, kde se investuje do inzerce více peněz (např. když prodáváte nemovitost, auto a jiné cennější zboží).

Kredit je rychlejší, protože nemusíte psát SMS nebo vytahovat platební kartu. Prostě vyberete jako způsob platby "kredit", kliknete na "odeslat" a je to.

Služby jsou aktivovány ihned, protože se nečeká na připsání platby.

Pokud jste šéf firmy a chcete mít výdaje pod kontrolou, tak můžete nabít tolik, kolik uznáte za vhodné a poté již může inzerci spravovat Váš zaměstnanec.

Máte nějaký dotaz ohledně kreditu nebo jste narazili na technický problém?

Pro Vaše dotazy je zde formulář technické podpory. Pokud chcete odpověď na dotazy, týkající se kreditního systému, zodpovědět ihned, můžete v pracovní době (Po-Čt 8:30 - 17:00) napsat na chat vpravo dole, označený nadpisem Technická podpora nebo na e-mail [email protected].