Archiv zpráv a novinek

Hyperinzerce se stala akciovou společností - ikona k novince

Hyperinzerce se stala akciovou společností

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám oznámili, že společnost Hyperinzerce, jeden z největších provozovatelů webových portálů na českém internetu, se od 1. května 2009 stává akciovou společností. Tato změna je symbolem rozvoje, který zaznamenala za dobu své pětileté existence.  více
11.05.2009
Hyperreality.cz se těší rostoucí oblibě mezi uživateli - ikona k novince

Hyperreality.cz se těší rostoucí oblibě mezi uživateli

Ve svém letošním 15. čísle přináší uznávaný týdeník pro marketingovou komunikaci a média Marketing&Media zajímavé srovnání českých realitních portálů.  více
08.04.2009
Hyperinzerce Vás zve na již 12. ročník Plesu Afrika - ikona k novince

Hyperinzerce Vás zve na již 12. ročník Plesu Afrika

Společnost Hyperinzerce Vás zve na již 12. ročník Plesu Afrika, který se uskuteční v pátek 3. dubna 2009 od 19:00 v pražské Lucerně. Tato multikulturní událost nese tentokrát podtitul „za svět bez válek a chudoby“ a je pořádána v rámci Světového pochodu za mír a nenásilí.  více
27.03.2009
Oznámení o plánované odstávce serveru - ikona k novince

Oznámení o plánované odstávce serveru

Vážení uživatelé, dnes zhruba od 23h do zítřka do 6h ráno proběhne plánovaná odstávka serveru z důvodu výměny a posílení některých hardwarových komponent. V těchto hodinách bude server nedostupný, aby pro Vás byl na ráno opět připraven. Děkujeme za pochopení.  
16.03.2009
Hyperreality a Hyperbydlení na veletrhu - ikona k novince

Hyperreality a Hyperbydlení na veletrhu

Výstava Bydlení přilákala ve dnech 12.-15. února 2009 na holešovické výstaviště desetitisíce návštěvníků, kteří se přišli seznámit s novými projekty v oblasti nemovitostí. Hyperinzerce ve svém informačním stánku představila portály Hyperreality.cz a Hyperbydleni.cz. Čtěte dále...  
24.02.2009
Hyperinzerce podporuje zvířata v pražské ZOO - ikona k novince

Hyperinzerce podporuje zvířata v pražské ZOO

Máte rádi zvířata? My ano a proto jsme se stali mediálním partnerem ZOO Praha. Více informací se dozvíte v této tiskové zprávě. V rámci spolupráce proběhnou zajímavé akce jako například soutěže o vstupenky apod. Pojďte s námi do ZOO! :-)  
06.02.2009
SMS inzerce nyní nově i na HyperPráci - ikona k novince

SMS inzerce nyní nově i na HyperPráci

Novinka pro zaměstnavatele a personalisty - pokud hledáte nové pracovníky, můžete si vložit inzerát na specializovaný portál HyperPráce.cz. Pro přidání inzerátu klikněte zde. Cena aktivační SMS již od 30 Kč.  
30.01.2009
Možnost inzerce nemovitostí pomocí SMS z mobilu - ikona k novince

Možnost inzerce nemovitostí pomocí SMS z mobilu

Novinka! Na specializovaný realitní portál HyperReality.cz, který byl dosud vyhrazen pouze pro nabídky realitních kanceláří, si nyní může podat inzerát úplně každý - stačí vyplnit potřebné údaje, potvrdit SMSkou a Vaše nabídka či poptávka je online!  
02.01.2009
Hyperinzerce Vám přeje vše nejlepší do roku 2009! - ikona k novince

Hyperinzerce Vám přeje vše nejlepší do roku 2009!

Vážení inzerenti a uživatelé, tým Hyperinzerce Vám do nového roku 2009 přeje vše nejlepší, hodně zdraví a úspěchů. Těšíme se na Vaše inzeráty - využijte například možnost zdarma a bez provizí přes nás prodat nevhodné vánoční dárky !!! Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2008 - Hyperinzerci navštívilo v průměru téměř sto tisíc lidí denně. I v tomto roce Vám chceme poskytnout ten nejlepší prostor pro bezplatnou inzerci a budeme se snažit, aby pro Vás byly naše portály ještě atraktivnější a užitečnější než dosud.  
01.01.2009
Šťastné a veselé vánoce! - ikona k novince

Šťastné a veselé vánoce!

Vážení uživatelé, dovolte, abychom Vám popřáli klidné prožití vánočních svátků a bohatého ježíška. Váš tým Hyperinzerce.  
24.12.2008
Úpravy a zpřehlednění pravidel inzerce - ikona k novince

Úpravy a zpřehlednění pravidel inzerce

Jelikož se poslední dobou intenzivně zabýváme kontrolou inzerce v zájmu kvality inzerátů, vyskytlo se poměrně dost dotazů ohledně Pravidel inzerce. Využili jsme tedy Vašich podnětů a dotazů a rovnou jsme je doplnili a zpřehlednili. Jsou přirozená a jednoduchá a většina slušných inzerentů nemá s jejich dodržováním žádný problém, ani když je nikdy nečetla. Přesto každému doporučujeme si naše Pravidla inzerce alespoň jednou přečíst.  
07.12.2008
Hyperinzerce v zimním & vánoční akce - ikona k novince

Hyperinzerce v zimním & vánoční akce

K zimě neodmyslitelně patří několik věcí.. z těch nejdůležitějších bychom mohli jmenovat například zasněžené logo Hyperinzerce s čepičkou nebo třeba vánoce. :-) Shánění vánočních dárků Vám teď jistě bude zabírat hodně času a financí. Obojí Vám možná ušetří stránka VÁNOČNÍ AKCE.CZ...  
03.12.2008
Rychlost načítání našich stránek - ikona k novince

Rychlost načítání našich stránek

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám oznámili, že v předchozích dnech proběhla migrace našich portálů na rychlejší servery. Díky vysoké návštěvnosti začalo být načítání stránek pomalé a proto jsme reagovali posílením hardwaru. Vše je již v pořádku a web je nyní dostatečně rychlý. Zároveň bychom se Vám chtěli zpětně omluvit za menší výpadky, spojené se stěhovámím. Nyní by k nim mělo docházet pouze zcela vyjímečně.  
10.11.2008
Zkvalitnění služby Adresář Firem.cz - ikona k novince

Zkvalitnění služby Adresář Firem.cz

Vážení uživatelé, rádi bychom Vás informovali, že v rámci zkvalitňování služeb jsme zavedli manuální kontrolu firem, registrujících se na prestižní doméně AdresarFirem.cz. Po zařazení firmy naši administrátoři pečlivě zkontrolují a případně opraví vložené údaje. Věříme, že tento krok povede k vyšší kvalitě naší firemní databáze, která nyní obsahuje již přes 82000 firem. Zároveň provádíme aktualizaci dat a mazání duplicitních záznamů, což také přispěje k jejímu vylepšení. V budoucnu se chceme i na Hyperinzerci zaměřit na vyšší kvalitu inzerátů a webového obsahu obecně - konkrétní kroky jsme již začali podnikat prostřednictvím lepšího antispamového filtru, ale je to teprve začátek. Děkujeme za Vaši přízeň a uvítáme Vaše návrhy a názory.  
08.09.2008
Spouštíme nový web - Svět Pejsků.cz - ikona k novince

Spouštíme nový web - Svět Pejsků.cz

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám představili nový přírůstek do rodiny našich portálů. Na adrese www.svetpejsku.cz jsme pro Vás (zatím ve zkušební verzi) připravili přehled psích plemen, který Vám pomůže s výběrem toho vhodného čtyřnohého přítele. To ale není zdaleka všechno... Na portálu Svět pejsků.cz můžete také představit ostatním Vašeho miláčka pomocí fotografií a videa a podělit se s ostatními o své zkušenosti s chovem psů na Diskusním fóru. Věříme, že se Vám nový web bude líbit a že bude vhodným doplňkem naší Inzerce psů a štěňat.   
31.08.2008
Novinka v inzerci pejsků a štěňat - ikona k novince

Novinka v inzerci pejsků a štěňat

V sekci Zvířata, resp. u inzerce psů a štěňat jsme pro Vás zavedli podrobnější filtrování pejsků podle rasy, stáří, pohlaví a průkazu původu. Tato sekce našeho webu patří k těm nejoblíbenějším - týdně se tu objeví okolo 1000 nových inzerátů. I proto jsme se rozhodli v brzké době spustit nový portál pro milovníky pejsků, kde najdete informace a fotografie o jednotlivých plemenech psů a budete moci ukázat ostatním uživatelům Vašeho čtyřnohého miláčka. Těšte se - již brzy na Svět Pejsků.cz!  
28.08.2008
Nová možnost nastavení emailů - ikona k novince

Nová možnost nastavení emailů

Na základě Vašich podnětů jsme pro Vás zavedli možnost nastavit si, aby Vám nechodily emaily s upozorněním na neaktuálnost inzerátů. Tato možnost je ode dneška dostupná všem registrovaným uživatelům. Stačí se přihlásit, přejít do sekce "Osobní nastavení" a u kolonky "Upozornění na staré inzeráty" zaškrtnout "Nezasílat". I když si tato oznámení vypnete, prosíme nezapomeňte smazat neaktuální inzeráty, aby nemátly ostatní uživatele. Děkujeme.  
17.07.2008
Nová podoba novinek - ikona k novince

Nová podoba novinek

Právě se díváte na novou podobu novinek na naší domovské stránce (pokud vidíte obrázek bez rámečku, stiskněte F5 pro správné načtení stránky). Doufáme, že se Vám líbí a že Vás zaujmou informace a tipy, které zde budeme i nadále zveřejňovat.   
12.07.2008
Víte, že si můžete inzeráty nechat vypsat v tabulce? - ikona k novince

Víte, že si můžete inzeráty nechat vypsat v tabulce?

Někdy může být tabulkový výpis přehlednější.. podívejte se například na tabulkový výpis automobilů. Tabulkové zobrazení inzerátů si můžete zapnout v každé sekci z rychlého filtru - stačí přejet myší přes volbu Plný výpis.   
02.07.2008
Spuštěna betaverze Nahraj.cz - ikona k novince

Spuštěna betaverze Nahraj.cz

Dnes jsme na web dali betaverzi portálu Nahraj.cz. Stejně jako doteď bude uživatelům sloužit jako úložiště pro jejich soubory, ale navíc Vám umožní soubory sdílet s ostatními, ať už půjde o videa, obrázky nebo jiné soubory. Web je ve veřejném beta testu, to znamená, že budeme rádi, když ho vyzkoušíte a napíšete nám své postřehy.  
27.06.2008

Novinky 141160 z 336

lupa
Zatím jste si nepřidali žádný inzerát do oblíbených. Když Vás nějaký zaujme, určitě si ho sem uložte, abyste se k němu potom mohli snadno vrátit a porovnat ho s ostatními.
Vložit inzerátVložit inzerát