Archiv zpráv a novinek

Veselé vánoce se soutěží ! - ikona k novince

Veselé vánoce se soutěží !

Vážení uživatelé a inzerenti, dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši dosavadní přízeň v tomto roce a popřáli klidné prožití vánočních svátků a bohatého ježíška. Nemůžeme dát dárek úplně všem z téměř půl miliónu registrovaných uživatelů Hyperinzerce, a tak jsme pro Vás připravili alespoň atraktivní soutěž o lístky do aquaparku. Takže šťastné a veselé !
23.12.2009
Reklama na Hyperinzerci v kinech ! - ikona k novince

Reklama na Hyperinzerci v kinech !

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám představili krátký spot, který nám nyní běží v kinech sítě Palace Cinemas. Podle ohlasů se návštěvníkům velice líbí a tak jsme se rozhodli ho zpřístupnit online pro všechny. Klikněte zde pro přehrání reklamního klipu.
14.12.2009
Katalog mobilů - nový design a logo - ikona k novince

Katalog mobilů - nový design a logo

Vážení uživatelé, rádi bychom Vás informovali o spuštění našeho Katalogu mobilních telefonů v novém, modernějším designu. Nyní je ve fázi veřejného betatestu, v němž dolaďujeme detaily a postupně zprovozňujeme nové funkce. Podrobnější popis novinek se dozvíte v tiskové zprávě, která bude vydána po skončení betatestu.
10.12.2009
Nová patička - ikona k novince

Nová patička

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám představili novou grafickou patičku, se kterou se postupně budete setkávat na všech našich portálech. Věříme, že se Vám bude líbit a usnadní Vám přechod mezi Hyperinzercí, Adresářem firem, Hyperrealitami, Hyperprací a dalšími portály.
28.11.2009
Na Hyperinzerci je již více než milión inzerátů ! - ikona k novince

Na Hyperinzerci je již více než milión inzerátů !

Vážení uživatelé, rádi bychom Vás informovali, že dnes ráno se počet inzerátů na Hyperinzerci přehoupl přes rovný milión. Toto číslo odráží vysokou popularitu našeho inzertního portálu mezi internetovými uživateli. Velice si vážíme Vaší přízně a těšíme se na další milión. :-)
29.10.2009
Novinka na Hyperinzerci - hezčí emaily - ikona k novince

Novinka na Hyperinzerci - hezčí emaily

Vážení uživatelé, připravili jsme pro Vás zbrusu novou grafickou podobu emailů, které Vám chodí po přidání inzerátu, když si zapomenete heslo do Hyperinzerce apod. Pro správné zobrazení obrázků ve zprávách si nás prosím ve svém emailovém programu nastavte jako důvěryhodné servery.
08.10.2009
Kontrola inzerátů - ikona k novince

Kontrola inzerátů

Vážení uživatelé, rádi bychom Vás informovali, že jsme zavedli kontrolu inzerátů v některých sekcích. Naši správci inzerát před zveřejněním nejprve prohlédnou a posoudí, zda je v souladu s našimi pravidly. Cílem je v prvé řadě odfiltrování spamu a podvodných inzerátů. Věříme, že toto opatření zkvalitní obsah inzerce, a tím pádem umožní návštěvníkům snáze najít to, co potřebují. Zároveň Vás prosíme o strpení při schvalování inzerátů - v závislosti na čase vložení inzerátu by nemělo schválení trvat déle než několik desítek minut.
26.09.2009
Novinky na Hyperinzerci - ikona k novince

Novinky na Hyperinzerci

Vážení uživatelé, jak jste si možná už všimli, udělali jsme na webu několik grafických úprav, zejména v detailu inzerátu, který je nyní o něco přehlednější. Také zde přibyla možnost poslat emailem tip na inzerát známému, poslat SMS zdarma inzerentovi a rychlý odkaz na vzory smluv. Naše služby budeme nadále rozšiřovat a vylepšovat - pokud máte nějaké nápady nebo připomínky, neváhejte nás prosím kontaktovat.
19.09.2009
Spustili jsme novou službu RychléSMS.cz - ikona k novince

Spustili jsme novou službu RychléSMS.cz

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám oznámili spustění nové bezplatné služby RychléSMS.cz. Jak již název napovídá, umožňuje tato služba posílat SMS do všech sítí, a to zcela zdarma. Doufáme, že se Vám bude líbit. Tiskovou zprávu najdete zde.
01.09.2009
Vyjádření k nedávné poruše serveru - ikona k novince

Vyjádření k nedávné poruše serveru

Vážení uživatelé, rádi bychom se Vám ještě jednou omluvili za nedávný výpadek našich serverů. Chyba vznikla na straně našich poskytovatelů webhostingových služeb - více viz tato tisková zpráva, v níž se dozvíte o příčině problému a opatřeních, která byla podniknuta, aby již nevznikal.
30.08.2009
Výpadek serveru - ikona k novince

Výpadek serveru

Vážení uživatelé, díky nehodě v datacentru, kde jsou umístěny naše servery, došlo k poruše hardwaru. Podařilo se nám obnovit prakticky celou zálohu kromě několika obrázků u inzerátů. Omlouváme se za případné nepříjemnosti - po této havárii jsme zavedli ještě účinnější systém zálohování dat.
13.08.2009
Slovenská a polská verze HyperRealit - ikona k novince

Slovenská a polská verze HyperRealit

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám oznámili, že jsme spustili betaverzi slovenských a polských HyperRealit. V následujících týdnech budeme tyto stránky ladit a dokončovat. Realitní portál HyperReality.cz využívají desítky realitních kanceláří a shlédlo je již několik miliónů zájemců o koupi i prodej nemovitostí, z nichž mnozí zde nalezli svůj nový dům či byt. Věříme, že i uživatelům na Slovensku a v Polsku bude užitečným a příjemným pomocníkem při hledání nového bydlení a dalších transakcích s nemovitostmi.
28.07.2009
Nová značka - HyperMedia, a.s. - ikona k novince

Nová značka - HyperMedia, a.s.

Vážení klienti a uživatelé, nedávno jsme Vás informovali o přeměně naší firmy na akciovou společnost. Nyní bychom Vám rádi oznámili další krok v naší transformaci, a to změnu názvu na HyperMedia, a.s. Tento název více odpovídá našemu zaměření, kterým již není jen portál Hyperinzerce. Provozujeme v České Republice již více než patnáct různých webových projektů. Na jednotlivých službách se nic nemění, ale budete moci naši síť webů snáze identifikovat podle názvu Hypermedia v patičce.
28.06.2009
Zajímavé akce, které podporujeme - ikona k novince

Zajímavé akce, které podporujeme

Vážení uživatelé, rádi bychom Vás pozvali na několik akcí, které budou probíhat na začátku léta a které podporujeme. Již tuto sobotu proběhnou v Praze oslavy dne dětí pod názvem Spolu dětem 2009. Pokud to máte blíže do Pelhřimova, tak si nenechte ujít zdejší festival rekordů a kuriozit.
11.06.2009
Počet inzerátů na Hyperinzerci přesáhl 800 tisíc - ikona k novince

Počet inzerátů na Hyperinzerci přesáhl 800 tisíc

Zájem o inzerci na našich portálech dlouhodobě roste. Počet inzerátů na Hyperinzerci překročil na konci května hranici 800 tisíc. Na Hyperrealitách v tuto chvíli naleznete již téměr 53 tisíc nabídek nemovitostí. Všem inzerentům děkujeme a doufáme, že brzo společně oslavíme miliontý inzerát.
01.06.2009
Dnešní ranní chybová hlášení - ikona k novince

Dnešní ranní chybová hlášení

Dnes ráno se vyskytl hardwarový problém na serveru, takže některé inzeráty byly dočasně nedostupné. Vše je již opravené a nedošlo k žádné ztrátě dat. Za způsobené nepříjemnosti se omlouváme.
27.05.2009
SMS soutěže - novinka na portálu Hypersoutěže.cz ! - ikona k novince

SMS soutěže - novinka na portálu Hypersoutěže.cz !

Novinka pro všechny hravé uživatele: nyní můžete na Hypersoutěžích vyhrávat pomocí SMSek. Máme pro Vás připraveny hodnotné ceny jako například digitální fotoaparáty, mobily, kola nebo dokonce auta. Aktuálně se zde nachází 12 SMS soutěží a přes 80 webových soutěží. Další samozřejmě ve spolupráci s našimi partnery připravujeme.
13.05.2009
Hyperinzerce se stala akciovou společností - ikona k novince

Hyperinzerce se stala akciovou společností

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám oznámili, že společnost Hyperinzerce, jeden z největších provozovatelů webových portálů na českém internetu, se od 1. května 2009 stává akciovou společností. Tato změna je symbolem rozvoje, který zaznamenala za dobu své pětileté existence.
11.05.2009
Hyperreality.cz se těší rostoucí oblibě mezi uživateli - ikona k novince

Hyperreality.cz se těší rostoucí oblibě mezi uživateli

Ve svém letošním 15. čísle přináší uznávaný týdeník pro marketingovou komunikaci a média Marketing&Media zajímavé srovnání českých realitních portálů.
08.04.2009
Hyperinzerce Vás zve na již 12. ročník Plesu Afrika - ikona k novince

Hyperinzerce Vás zve na již 12. ročník Plesu Afrika

Společnost Hyperinzerce Vás zve na již 12. ročník Plesu Afrika, který se uskuteční v pátek 3. dubna 2009 od 19:00 v pražské Lucerně. Tato multikulturní událost nese tentokrát podtitul „za svět bez válek a chudoby“ a je pořádána v rámci Světového pochodu za mír a nenásilí.
27.03.2009

Novinky 121140 z 333

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 856 inzerátů