Archiv zpráv a novinek

Hyperslevy přicházejí do Ostravy - ikona k novince

Hyperslevy přicházejí do Ostravy

Portál Hyperslevy.cz dnes spustil už čtvrté město v pořadí - od nynějška budou moci využívat slevy na různé zajímavé akce a služby i lidé z Ostravy. První nabízenou akcí je víkendový pobyt v Beskydech s intenzivní výukou angličtiny, který je díky Hyperslevám levnější o celých 3500 korun!
11.11.2010
Hyperslevy nově v Brně ! - ikona k novince

Hyperslevy nově v Brně !

Pozor, Brňáci! Ode dneška můžete využívat slevové akce i Vy! Hyperslevy jsou konečně i v Brně a jako první máme pro Vás přichystáno splnění klukovského snu: s ďábelskou slevou 66% si může každý borec na hodinu vyzkoušet bagrování s opravdovým bagrem, samozřejmě s instruktáží od profíků. Pro dámy z Brna a okolí také připravujeme zajímavé slevy - registrujte se na Hyperslevách a nechte si posílat nejnovější akce do emailu, ať Vám nic neuteče. Další města pro Vás připravujeme.
09.11.2010
HyperSlevy.cz mají již 5000 fanoušků - ikona k novince

HyperSlevy.cz mají již 5000 fanoušků

Máte rádi slevy? A používáte Facebook? Pokud ano, tak se přidejte i Vy k pěti tisícovkám fanoušků portálu pro hromadné nakupování HyperSlevy.cz. Neunikne Vám tak žádná ze zajímavých slev, které Vám každý den nabízejí. Slevové akce jsou v tuto chvíli k dispozici v Praze a v Plzni, ale chystáme v následujících dnech i další města. Pro ty z Vás, kteří nepoužívají Facebook, je samozřejmě k dispozici i tradiční způsob odběru novinek do emailu.
19.10.2010
Napište nám a vyhrajte ! - ikona k novince

Napište nám a vyhrajte !

Děkujeme za všechny dosud zaslané ohlasy na novou verzi webu. Rádi bychom Vaši aktivitu a pomoc nějak odměnili a proto jsme zřídili speciální stránku, kde nám můžete napsat, co se Vám na našem webu líbí a nelíbí a co Vám zde chybí a budete zařazeni do slosování o pěkné dárky, které proběhne na konci dalšího měsíce.
05.10.2010
Srovnávač cen HyperZboží.cz v nové grafice - ikona k novince

Srovnávač cen HyperZboží.cz v nové grafice

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám představili novou grafickou podobu populárního srovnávače cen HyperZboží.cz, který jsme nedávno získali do rodiny našich portálů. Tento portál se řídí heslem "Vyhledej - porovnej - ušetři". V tuto chvíli nabízí srovnání cen 18ti miliónů výrobků z více než 6 tisíc obchodů. Mezi jeho nejužitečnější funkce patří kromě porovávání cen zboží např. možnost sledovat vývoj cen jednotlivých výrobků v čase nebo třeba možnost číst zkušenosti ostatních uživatelů s danými produkty a sdílet s nimi ty svoje. Může Vám posloužit také jako rozcestník e-shopů, obsahuje aktuální akční letáky mnoha známých prodejců a mnoho dalšího. Portál je nyní ve fázi intenzivního vývoje, takže se můžete těšit na další zajímavé funkce. Doufáme, že se Vám bude zbrusu nová podoba HyperZboží.cz líbit a věříme, že bude tím nejlepším rádcem při Vašich nákupech.
30.09.2010
Nová verze Hyperinzerce je tu! - ikona k novince

Nová verze Hyperinzerce je tu!

Vážení uživatelé, připravili jsme pro Vás zcela novou podobu inzertního portálu Hyperinzerce.cz. I nadále chceme být nejoblíbenějším českým inzertním portálem a poskytovat co nejlepší služby v oblasti inzerce. Již dnes můžete začít používat nové grafické uživatelské rozhraní a nové funkce, jako například pozastavování nebo zvýrazňování inzerátů. To ale nebude zdaleka vše - náš tým nyní pracuje na dalších novinkách a funkcích, které pro Vás budeme v následujících dnech a týdnech spouštět. Je možné, že při používání nové verze stránek narazíte na nějaké chyby či nedostatky, spojené s přechodem na nový systém. Budeme rádi, když nám pomůžete a budete o nich informovat naši technickou podporu, která je ihned začne řešit. Děkujeme za pozornost a případnou spolupráci a věříme, že se Vám bude nová Hyperinzerce líbit!
05.09.2010
Magazín HyperBydlení.cz - spousta novinek - ikona k novince

Magazín HyperBydlení.cz - spousta novinek

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám představili zcela novou podobu online magazínu o bydlení HyperBydlení.cz, který pro Vás připravujeme již plné tři roky. Za tu dobu si získal tisíce věrných čtenářů. Nyní zde naleznete kromě nové grafické úpravy i spoustu zásadních novinek jako je například sekce Recepty, kde naleznete databázi běžných i exotických receptů, dále sekce Poradna, kde Vám budou odpovídat fundovaní odborníci z oblasti architektury, stavebnictví a dalších oborů nebo třeba Projekty, kde se budete moci pochlubit svým bydlením, ať už pomocí fotografií nebo i videa. Samozřejmě jsme vylepšili i některé další části stránek, jako je například Diskusní fórum. Koneckonců přesvědčte se sami na www.hyperbydleni.cz!
17.06.2010
Katalog-automobilů.cz v novém designu - ikona k novince

Katalog-automobilů.cz v novém designu

Vážení uživatelé, nyní jsme převedli i poslední z našich stávajících informačních katalogů, portál Katalog automobilů, do nového designu. Věříme, že se Vám bude líbit stejně jako každodenní porce zajímavostí, aktualit a článků ze světa aut.
07.05.2010
Katalog motocyklů v novém designu - ikona k novince

Katalog motocyklů v novém designu

Vážení uživatelé, opět začíná motocyklová sezóna a s ní přichází i nová verze portálu Katalog motocyklů.cz. Naleznete zde zejména parametry jednotlivých motocyklů, recenze motorek a čtyřkolek a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací ze světa motocyklů.
28.04.2010
Katalog monitorů - nový design - ikona k novince

Katalog monitorů - nový design

Vážení uživatelé, dnes jsme do nového designu převedli portál www.katalogmonitoru.cz. Pokud potřebujete jakékoliv informace o LCD monitorech a obrazovkách, najdete je právě v tomto katalogu.
22.04.2010
Nový design Katalogu notebooků - ikona k novince

Nový design Katalogu notebooků

Vážení uživatelé, také na www.katalognotebooku.cz již najdete novou verzi populárního nákupního rádce, který Vám pomůže se zorientovat na trhu notebooků, netbooků a ostatních druhů mobilních počítačů.
21.04.2010
Katalog fotoaparátů má již také nový design - ikona k novince

Katalog fotoaparátů má již také nový design

Vážení uživatelé, i náš Katalog fotoaparátů má nyní nový design. Najdete zde vše, co se týká digitálních fotoaparátů a focení - recenze foťáků, přehled výrobců a značek, srovnání jednotlivých modelů a mnoho dalšího.
17.04.2010
Katalog tiskáren v novém kabátku - ikona k novince

Katalog tiskáren v novém kabátku

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám oznámili, že jsme spustili portál Katalog-tiskaren.cz v novém grafickém designu. Tento web slouží především jako nákupní rádce pro všechny, které čeká nákup tiskového zařízení. Najdete tu srovnání tiskáren, podrobné parametry jednotlivých modelů, články a novinky ze světa počítačového tisku a mnoho dalšího. Po Katalogu mobilů je to již druhý z našich katalogů zboží, který dostal novou grafickou úpravu a v dohledné době se můžete těšit na další.
13.04.2010
Možnost TOPování inzerátů - ikona k novince

Možnost TOPování inzerátů

Vážení uživatelé, zavedli jsme pro Vás možnost své inzeráty tzv. "topovat". Co to znamená? Pomocí SMS platby můžete posunout svůj inzerát nahoru před běžné inzeráty. Tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Topované inzeráty jsou navíc důvěryhodnější pro kupující a jsou více vidět díky červenému označení "TOP inzerát".
20.03.2010
Spuštění portálu Videoinzerce.cz - ikona k novince

Spuštění portálu Videoinzerce.cz

Vážení uživatelé, na adrese www.videoinzerce.cz jsme pro Vás spustili zbrusu novou, specializovanou galerii inzerátů s videem. Tento atraktivní druh inzerátů si zaslouží samostatnou stránku, která je zároveň naším poděkováním těm inzerentům, kteří své nabídky zatraktivňují pomocí videoprezentací.
12.03.2010
Ukázkový inzerát s videem - ikona k novince

Ukázkový inzerát s videem

Vážení uživatelé, od spuštění videoinzerce na našem portálu uběhlo jen pár dní a již jste vložili přes 70 videí! Jsme rádi, že se Vám tato novinka líbí. Připravili jsme pro Vás také ukázkový inzerát s videem, abyste si mohli přehrávání videa sami vyzkoušet. Jako demonstrační klip jsme zvolili náš reklamní spot, který nám běží v kinech a v televizi.
24.02.2010
Novinka ! Přidejte k Vašim inzerátům video ! - ikona k novince

Novinka ! Přidejte k Vašim inzerátům video !

Vážení inzerenti, ode dneška můžete ke svým inzerátům vkládat videa. Ať už prodáváte nemovitost, auto nebo třeba pejska, krátké ilustrační video u inzerátu jistě zvýší počet zájemců o Váš inzerát. Videoinzerce je, jak už je na Hyperinzerci zvykem, zcela zdarma.
12.02.2010
Hyperinzerce v Německu, Rakousku a Švýcarsku - ikona k novince

Hyperinzerce v Německu, Rakousku a Švýcarsku

Vážení uživatelé, rádi bychom Vás informovali o spuštění naší služby v německé jazykové oblasti, tedy v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Inzerce je i zde zcela zdarma. Pokud chcete prodávat i do těchto zemí, mohou Vám naše portály jistě pomoci, jedinou podmínkou je znalost němčiny.
28.01.2010
Silvestrovská údržba serveru - ikona k novince

Silvestrovská údržba serveru

Vážení uživatelé, v noci z 30.12. na 31.12. jsme přesunuli většinu našich portálů na nové servery. Systém ještě dolaďujeme, takže můžete při práci s webem zaznamenat pomalejší načítání stránek nebo občasné chyby. Děkujeme za pochopení a přejeme krásného Silvestra!
30.12.2009
Novoroční SMSky zdarma na RYCHLESMS.CZ ! - ikona k novince

Novoroční SMSky zdarma na RYCHLESMS.CZ !

Vážení uživatelé, konec roku se blíží a s ním i čas vzpomenout si na své známé a poslat jim nějakou pěknou novoroční SMSku. Z portálu rychlesms.cz můžete posílat SMS zprávy do všech sítí úplně zadarmo a navíc zde pro inspiraci najdete více než 120 novoročních SMSek...
28.12.2009

Novinky 101120 z 333

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 888 inzerátů