Archiv zpráv a novinek

Hyperslevy pro Apple iPhone - ikona k novince

Hyperslevy pro Apple iPhone

Využíváte portál Hyperslevy.cz, kde jsou každý den slevy až 90% na nejrůznější akce a zboží? Vlastníte zároveň mobilní telefon iPhone? V tom případě si určitě zdarma stáhněte zbrusu novou aplikaci Hyperslevy! Budete tak mít přehled o aktuálních akcích stále při sobě a žádná slevová akce Vám neunikne! Více informací najdete na adrese www.hyperslevy.cz/iphone.  více
07.05.2011
Aktuální vozy.cz - nabídky autobazarů na jednom místě - ikona k novince

Aktuální vozy.cz - nabídky autobazarů na jednom místě

Vážení uživatelé, rádi bychom Vás informovali o spuštění nového portálu Aktuální vozy.cz, který obsahuje již nyní více než 17 000 ojetých i nových aut a tento počet každým dnem stoupá. Na jednom místě naleznete nabídky jak autobazarů, tak i autorizovaných prodejců. Inzerát na prodej vozu si však může podat i jakákoliv soukromá osoba. Na Aktuálních vozech lze použít přihlášení, které máte na Hyperinzerci. Kromě toho Vám také umožní poslat poptávku prodejcům vozidel z celé ČR nebo si nastavit automatického hlídače, který Vám bude zasílat nabídky vozů, které odpovídají Vašim představám. Aktuální vozy toho umí ještě mnohem více. Další informace se dozvíte v tiskové zprávě společnosti HyperMedia, a.s., která je provozovatelem tohoto portálu anebo přímo na serveru Aktuální vozy.cz.   
06.05.2011
Hyperreality na Slovensku v novém designu - ikona k novince

Hyperreality na Slovensku v novém designu

Vážení inzerenti, v lednu tohoto roku jsme pro Vás spustili novou verzi realitního portálu HyperReality.cz. Nyní Vás s radostí informujeme, že i jeho slovenská verze HyperReality.sk, má již zbrusu nový design i funkce a nabízí již přes 10000 nemovitostí! Více informací se dozvíte v tiskové zprávě.  více
27.04.2011
Hyperslevy na Slovensku - ikona k novince

Hyperslevy na Slovensku

Portál Hyperslevy.cz, který využívají desetitisíce lidí v České republice, se konečně dostává i na Slovensko pod názvem Slovenské Zľavy! Hned na úvod bylo spuštěno pět skvělých slevových akcí pro Bratislavu, Košice, Prešov, Žilinu i zbytek Slovenska. Pokud máte rádi portál Hyperslevy a máte známé na Slovensku, budeme rádi, když jim Slovenské Zľavy doporučíte. :-)  více
14.04.2011
Hyperslevy mají již 10000 fanoušků ! - ikona k novince

Hyperslevy mají již 10000 fanoušků !

Vážení uživatelé, s radostí Vám oznamujeme, že slevový portál Hyperslevy.cz, který Vám přináší slevy na zboží a služby až 90%, si na Facebooku získal již více než 10000 fanoušků. Děkujeme jim i zhruba 18ti tisícům fanouškům Hyperinzerce za přízeň a podporu!  
06.04.2011
Novinka - možnost platby kartou či PayPalem - ikona k novince

Novinka - možnost platby kartou či PayPalem

Vážení inzerenti, nyní můžete ušetřit při topování a zvýrazňování Vaší inzerce až desítky korun díky nové možnosti placení pomocí platebních karet Visa a Mastercard nebo platebního systému PayPal. Oproti SMS platbám jsou náklady na platby kartou výrazně nižší a o takto ušetřený rozdíl se rádi rozdělíme s Vámi - našimi klienty a inzerenty! Díky tomu můžete ušetřit až 25% z ceny všech služeb! Zvýhodnit své inzeráty můžete buďto již při vkládání inzerátu nebo poté v sekci Moje inzeráty u správy daného inzerátu (jen registrovaní uživatelé) anebo kliknutím na záložku "Topovat inzerát" v detailu Vašeho inzerátu. Rozdíl v množství zobrazení Vašeho inzerátu u topovaného a netopovaného může být až několikanásobek, takže TOPnout inzerát pomocí platební karty se rozhodně vyplatí.  
30.03.2011
Aktualizace pravidel inzerce - ikona k novince

Aktualizace pravidel inzerce

Vážení inzerenti, rádi bychom Vás upozornili na aktualizaci a doplnění našich pravidel pro inzerování. Snažíme se v co největší míře eliminovat podvodné a obtěžující inzeráty, takže podrobná pravidla inzerce jsou nezbytná. Pokud sami při procházení Hyperinzerce naleznete nějaké nevhodné inzeráty, neváhejte nám to prosím ohlásit pomocí odkazu u příslušného inzerátu. Děkujeme za spolupráci všem slušným inzerentům i nakupujícím.  
29.03.2011
Pomozte s námi Japonsku ! - ikona k novince

Pomozte s námi Japonsku !

Dobrý den, jak jistě víte, postihla nedávno Japonsko přírodní katastrofa, která napáchala obrovské škody a zanechala tisíce lidí v tíživé životní situaci. Prostřednictvím portálu Hyperslevy můžete nyní těmto lidem pomoci - darované finanční prostředky půjdou přímo Českému Červenému Kříži, který je partnerem Japonského Červeného Kříže v rámci Mezinárodní federace ČK&ČP.  více
19.03.2011
Vyhrajte notebook s Hyperslevami ! - ikona k novince

Vyhrajte notebook s Hyperslevami !

Portál Hyperslevy.cz vyhlašuje soutěž o zbrusu nový notebook Acer Aspire One! Zúčastnit se může zdarma úplně každý, tak nepropásněte tuhle jedinečnou šanci jak získat notebook se slevou 100% ! :-)  více
15.03.2011
Adresář Firem.cz obsahuje již 100 000 firem ! - ikona k novince

Adresář Firem.cz obsahuje již 100 000 firem !

Vážení uživatelé, s radostí Vám oznamujeme, že v našem katalogu na prestižní doméně www.adresarfirem.cz se nachází již přes 100 tisíc registrovaných podnikatelských subjektů. Adresář firem je jedna z nejrozsáhlejších firemních databází na českém internetu, která je úzce propojená s inzertním portálem Hyperinzerce.cz a již od roku 2004 umožňuje firmám bezplatnou prezentaci na internetu.  
09.03.2011
Dočasné zpomalení serveru - ikona k novince

Dočasné zpomalení serveru

Dobrý den, dnes došlo k závadě na hardwaru u serveru, kterou již řešíme. Stránky mohou být chvílemi o něco pomalejší, než obvykle, takže Vás prosíme o strpení při jejich načítání. Děkujeme za pochopení. Váš tým HyperMedia, a.s.  
07.03.2011
Soutěžte s portálem Hyperslevy.cz o digitální fotoaparát ! - ikona k novince

Soutěžte s portálem Hyperslevy.cz o digitální fotoaparát !

Soutěžte s HyperSlevami o nový fotoaparát Olympus Mju-5010 Silver! Soutěže se může zúčastnit zdarma každý uživatel, tak nepromeškejte šanci mít nový krásný foťák!  více
03.03.2011
Revoluční změna na portálu Hyperreality.cz - ikona k novince

Revoluční změna na portálu Hyperreality.cz

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám představili zcela novou verzi portálu Hyperreality.cz, která prošla skutečně revoluční změnou. Mezi hlavní novinky patří kromě nového designu užitečný hlídač nemovitostí, který Vás pravidelně informuje o nově zveřejněných nemovitostech nebo například možnost vložení videa k inzerátu. Více informací k novým Hyperrealitám se dozvíte v tiskové zprávě společnosti HyperMedia, a.s.  
26.01.2011
Hyperslevy nově v Olomouci - ikona k novince

Hyperslevy nově v Olomouci

Na portálu Hyperslevy.cz, který nabízí svým zákazníkům až devadesátiprocentní slevy na vybrané zboží a služby, přibylo dnes další město - Olomouc. První slevová akce obsahuje 4 lekce na vibračním stroji Power Plate pod vedením osobního trenéra se slevou 51% a již má své první zákazníky. Další novinkou na portálu Hyperslevy.cz je i přehledný výpis aktuálních slev ze všech měst ČR, který naleznete na adrese http://www.hyperslevy.cz/aktivni-slevy/. V brzké době se příznivci hyperslev dočkají dalších zajímavých novinek.  
12.01.2011
Výběr slev.cz - všechny slevy na jednom místě - ikona k novince

Výběr slev.cz - všechny slevy na jednom místě

Fenomén hromadných slev hýbe českým internetem. V orientaci mezi nepřeberným množstvím jednotlivých nabídek Vám nyní může sloužit zbrusu nový portál VýběrSlev.cz. Každý den Vám přináší popisy všech slevových akcí, které se konají na více než osmdesáti předních slevových portálech v ČR. Více informací k tomuto portálu se dozvíte v tiskové zprávě společnosti HyperMedia, a.s., která je jeho provozovatelem.  více
12.01.2011
Hyperslevy - nový rok, nové město - ikona k novince

Hyperslevy - nový rok, nové město

Karlovy Vary jsou prvním městem, kam se v roce 2011 rozšířil portál hromadného nakupování Hyperslevy.cz, na němž každý den najdete nové slevové akce, z nichž některé Vám umožňují ušetřit 70, 80 i více procent z původní ceny služeb a zboží.  
03.01.2011
PF 2011 - ikona k novince

PF 2011

Vážení uživatelé, dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň v roce 2010 a popřáli vše nejlepší do nového roku 2011. Budeme se těšit na Vaše inzeráty a nadále pro Vás zkvalitňovat naše inzertní služby.  
31.12.2010
Hyperslevy.cz v Českých Budějovicích - ikona k novince

Hyperslevy.cz v Českých Budějovicích

Vážení uživatelé, dnes byla spuštěna první slevová akce portálu Hyperslevy.cz v Českých Budějovicích.   
27.12.2010
Hyperinzerce Vám přeje hezké svátky ! - ikona k novince

Hyperinzerce Vám přeje hezké svátky !

Vážení inzerenti a uživatelé, dovolte, abychom Vám jménem celého týmu Hyperinzerce popřáli šťastné a veselé vánoce a bohatého ježíška.   
23.12.2010
Hyperslevy v Hradci Králové a hned dvakrát ! - ikona k novince

Hyperslevy v Hradci Králové a hned dvakrát !

Hradec Králové se stal dalším městem, kde oblíbený portál Hyperslevy.cz nabízí slevové akce, kde lidé leckdy ušetří stovky až tisíce korun na službách i zboží díky systému hromadného nakupování. Pokud se najde dostatek zákazníků, jsou prodejci schopní slevit desítky procent. V nově spuštěném Hradci jsou k dispozici hned dvě "hyperslevy", a to velmi exotické. Tou první je indonéská "jávská" masáž se slevou 50% a tou druhou brazilská depilace se slevou dokonce 58%. Obě akce si již našly své první zákazníky - je zřejmé, že ani ve východních Čechách nebude mít portál Hyperslevy.cz o fanoušky nouzi.  
21.12.2010

Novinky 81100 z 336

lupa
Zatím jste si nepřidali žádný inzerát do oblíbených. Když Vás nějaký zaujme, určitě si ho sem uložte, abyste se k němu potom mohli snadno vrátit a porovnat ho s ostatními.
Vložit inzerátVložit inzerát