Archiv zpráv a novinek

Hyperslevy na Slovensku - ikona k novince

Hyperslevy na Slovensku

Portál Hyperslevy.cz, který využívají desetitisíce lidí v České republice, se konečně dostává i na Slovensko pod názvem Slovenské Zľavy! Hned na úvod bylo spuštěno pět skvělých slevových akcí pro Bratislavu, Košice, Prešov, Žilinu i zbytek Slovenska. Pokud máte rádi portál Hyperslevy a máte známé na Slovensku, budeme rádi, když jim Slovenské Zľavy doporučíte. :-)  více
14.04.2011
Hyperslevy mají již 10000 fanoušků ! - ikona k novince

Hyperslevy mají již 10000 fanoušků !

Vážení uživatelé, s radostí Vám oznamujeme, že slevový portál Hyperslevy.cz, který Vám přináší slevy na zboží a služby až 90%, si na Facebooku získal již více než 10000 fanoušků. Děkujeme jim i zhruba 18ti tisícům fanouškům Hyperinzerce za přízeň a podporu!  
06.04.2011
Novinka - možnost platby kartou či PayPalem - ikona k novince

Novinka - možnost platby kartou či PayPalem

Vážení inzerenti, nyní můžete ušetřit při topování a zvýrazňování Vaší inzerce až desítky korun díky nové možnosti placení pomocí platebních karet Visa a Mastercard nebo platebního systému PayPal. Oproti SMS platbám jsou náklady na platby kartou výrazně nižší a o takto ušetřený rozdíl se rádi rozdělíme s Vámi - našimi klienty a inzerenty! Díky tomu můžete ušetřit až 25% z ceny všech služeb! Zvýhodnit své inzeráty můžete buďto již při vkládání inzerátu nebo poté v sekci Moje inzeráty u správy daného inzerátu (jen registrovaní uživatelé) anebo kliknutím na záložku "Topovat inzerát" v detailu Vašeho inzerátu. Rozdíl v množství zobrazení Vašeho inzerátu u topovaného a netopovaného může být až několikanásobek, takže TOPnout inzerát pomocí platební karty se rozhodně vyplatí.  
30.03.2011
Aktualizace pravidel inzerce - ikona k novince

Aktualizace pravidel inzerce

Vážení inzerenti, rádi bychom Vás upozornili na aktualizaci a doplnění našich pravidel pro inzerování. Snažíme se v co největší míře eliminovat podvodné a obtěžující inzeráty, takže podrobná pravidla inzerce jsou nezbytná. Pokud sami při procházení Hyperinzerce naleznete nějaké nevhodné inzeráty, neváhejte nám to prosím ohlásit pomocí odkazu u příslušného inzerátu. Děkujeme za spolupráci všem slušným inzerentům i nakupujícím.  
29.03.2011
Pomozte s námi Japonsku ! - ikona k novince

Pomozte s námi Japonsku !

Dobrý den, jak jistě víte, postihla nedávno Japonsko přírodní katastrofa, která napáchala obrovské škody a zanechala tisíce lidí v tíživé životní situaci. Prostřednictvím portálu Hyperslevy můžete nyní těmto lidem pomoci - darované finanční prostředky půjdou přímo Českému Červenému Kříži, který je partnerem Japonského Červeného Kříže v rámci Mezinárodní federace ČK&ČP.  více
19.03.2011
Vyhrajte notebook s Hyperslevami ! - ikona k novince

Vyhrajte notebook s Hyperslevami !

Portál Hyperslevy.cz vyhlašuje soutěž o zbrusu nový notebook Acer Aspire One! Zúčastnit se může zdarma úplně každý, tak nepropásněte tuhle jedinečnou šanci jak získat notebook se slevou 100% ! :-)  více
15.03.2011
Adresář Firem.cz obsahuje již 100 000 firem ! - ikona k novince

Adresář Firem.cz obsahuje již 100 000 firem !

Vážení uživatelé, s radostí Vám oznamujeme, že v našem katalogu na prestižní doméně www.adresarfirem.cz se nachází již přes 100 tisíc registrovaných podnikatelských subjektů. Adresář firem je jedna z nejrozsáhlejších firemních databází na českém internetu, která je úzce propojená s inzertním portálem Hyperinzerce.cz a již od roku 2004 umožňuje firmám bezplatnou prezentaci na internetu.  
09.03.2011
Dočasné zpomalení serveru - ikona k novince

Dočasné zpomalení serveru

Dobrý den, dnes došlo k závadě na hardwaru u serveru, kterou již řešíme. Stránky mohou být chvílemi o něco pomalejší, než obvykle, takže Vás prosíme o strpení při jejich načítání. Děkujeme za pochopení. Váš tým HyperMedia, a.s.  
07.03.2011
Soutěžte s portálem Hyperslevy.cz o digitální fotoaparát ! - ikona k novince

Soutěžte s portálem Hyperslevy.cz o digitální fotoaparát !

Soutěžte s HyperSlevami o nový fotoaparát Olympus Mju-5010 Silver! Soutěže se může zúčastnit zdarma každý uživatel, tak nepromeškejte šanci mít nový krásný foťák!  více
03.03.2011
Revoluční změna na portálu Hyperreality.cz - ikona k novince

Revoluční změna na portálu Hyperreality.cz

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám představili zcela novou verzi portálu Hyperreality.cz, která prošla skutečně revoluční změnou. Mezi hlavní novinky patří kromě nového designu užitečný hlídač nemovitostí, který Vás pravidelně informuje o nově zveřejněných nemovitostech nebo například možnost vložení videa k inzerátu. Více informací k novým Hyperrealitám se dozvíte v tiskové zprávě společnosti HyperMedia, a.s.  
26.01.2011
Hyperslevy nově v Olomouci - ikona k novince

Hyperslevy nově v Olomouci

Na portálu Hyperslevy.cz, který nabízí svým zákazníkům až devadesátiprocentní slevy na vybrané zboží a služby, přibylo dnes další město - Olomouc. První slevová akce obsahuje 4 lekce na vibračním stroji Power Plate pod vedením osobního trenéra se slevou 51% a již má své první zákazníky. Další novinkou na portálu Hyperslevy.cz je i přehledný výpis aktuálních slev ze všech měst ČR, který naleznete na adrese http://www.hyperslevy.cz/aktivni-slevy/. V brzké době se příznivci hyperslev dočkají dalších zajímavých novinek.  
12.01.2011
Výběr slev.cz - všechny slevy na jednom místě - ikona k novince

Výběr slev.cz - všechny slevy na jednom místě

Fenomén hromadných slev hýbe českým internetem. V orientaci mezi nepřeberným množstvím jednotlivých nabídek Vám nyní může sloužit zbrusu nový portál VýběrSlev.cz. Každý den Vám přináší popisy všech slevových akcí, které se konají na více než osmdesáti předních slevových portálech v ČR. Více informací k tomuto portálu se dozvíte v tiskové zprávě společnosti HyperMedia, a.s., která je jeho provozovatelem.  více
12.01.2011
Hyperslevy - nový rok, nové město - ikona k novince

Hyperslevy - nový rok, nové město

Karlovy Vary jsou prvním městem, kam se v roce 2011 rozšířil portál hromadného nakupování Hyperslevy.cz, na němž každý den najdete nové slevové akce, z nichž některé Vám umožňují ušetřit 70, 80 i více procent z původní ceny služeb a zboží.  
03.01.2011
PF 2011 - ikona k novince

PF 2011

Vážení uživatelé, dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň v roce 2010 a popřáli vše nejlepší do nového roku 2011. Budeme se těšit na Vaše inzeráty a nadále pro Vás zkvalitňovat naše inzertní služby.  
31.12.2010
Hyperslevy.cz v Českých Budějovicích - ikona k novince

Hyperslevy.cz v Českých Budějovicích

Vážení uživatelé, dnes byla spuštěna první slevová akce portálu Hyperslevy.cz v Českých Budějovicích.   
27.12.2010
Hyperinzerce Vám přeje hezké svátky ! - ikona k novince

Hyperinzerce Vám přeje hezké svátky !

Vážení inzerenti a uživatelé, dovolte, abychom Vám jménem celého týmu Hyperinzerce popřáli šťastné a veselé vánoce a bohatého ježíška.   
23.12.2010
Hyperslevy v Hradci Králové a hned dvakrát ! - ikona k novince

Hyperslevy v Hradci Králové a hned dvakrát !

Hradec Králové se stal dalším městem, kde oblíbený portál Hyperslevy.cz nabízí slevové akce, kde lidé leckdy ušetří stovky až tisíce korun na službách i zboží díky systému hromadného nakupování. Pokud se najde dostatek zákazníků, jsou prodejci schopní slevit desítky procent. V nově spuštěném Hradci jsou k dispozici hned dvě "hyperslevy", a to velmi exotické. Tou první je indonéská "jávská" masáž se slevou 50% a tou druhou brazilská depilace se slevou dokonce 58%. Obě akce si již našly své první zákazníky - je zřejmé, že ani ve východních Čechách nebude mít portál Hyperslevy.cz o fanoušky nouzi.  
21.12.2010
Hyperslevy přicházejí do Liberce - ikona k novince

Hyperslevy přicházejí do Liberce

Pokud jste z Liberce a okolí, máme pro Vás skvělou zprávu! Portál Hyperslevy.cz má pro Vás připravenu první slevovou akci právě ve Vašem městě. Se slevou neskutečných 78% můžete mít celý wellness areál jen pro sebe a až tři další přátele. Je Vám k dispozici jacuzzi, sauna, pára a k tomu ještě láhev sektu - to je prostě relaxace, jak má být. Vhodné samozřejmě i jako vánoční dárek!  
13.12.2010
Nová verze pracovního portálu Hyperpráce.cz - ikona k novince

Nová verze pracovního portálu Hyperpráce.cz

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám představili novou verzi pracovního portálu HyperPráce.cz. Naleznete zde především přes 25000 nabídek volných pracovních pozic ze všech regionů, ale nově i užitečné a zajímavé informace z oblasti práce a pracovního trhu, jako například mzdové kalkulačky, průměrné platy v jednotlivých regionech ČR, adresář úřadů práce apod. Kompletně jsme přepracovali i rozhraní pro zaměstnavatele, kteří nyní mají možnost jednoduše zveřejnit své volné pozice. Na dalších funkcích nyní intenzivně pracujeme a těšíme se na vaše ohlasy.  více
08.12.2010
Hyperslevy.cz v novém designu - ikona k novince

Hyperslevy.cz v novém designu

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám představili novou grafickou podobu portálu Hyperslevy.cz, kterou jsme pro vás dnes spustili. To však není vše - v následujících dnech se můžete těšit na výrazné rozšíření slevových akcí do dalších měst po celé ČR. Pokud nechcete, aby Vám neunikla žádná sleva ve Vašem městě, zaregistrujte se a nechte si zdarma posílat slevy do emailu..  
12.11.2010

Novinky 81100 z 333

lupa
Zatím jste si nepřidali žádný inzerát do oblíbených. Když Vás nějaký zaujme, určitě si ho sem uložte, abyste se k němu potom mohli snadno vrátit a porovnat ho s ostatními.
Vložit inzerátVložit inzerát