Archiv zpráv a novinek

Hyperinzerce expandovala i za oceán - ikona k novince

Hyperinzerce expandovala i za oceán

Vážení uživatelé, možná jste si již všimli, že počet vlaječek na Hyperinzerci se utěšeně rozrůstá. V nedávné době jsme spustili ve zcela novém kabátě například francouzskou jazykovou verzi a nyní jsme k ní přidali ještě dvě anglické: jednu pro Spojené království a druhou pro Spojené státy.
30.11.2011
Nakupujete dárky? Nakupujte je levněji! - ikona k novince

Nakupujete dárky? Nakupujte je levněji!

Hyperslevy spustily zbrusu novou rubriku Vánoční dárky. Každý den zde najdete nabídky na krásné dárky pro ženy, muže i děti, které si může dovolit každý.
21.11.2011
Hromadné slevy nově na Hyperinzerci - ikona k novince

Hromadné slevy nově na Hyperinzerci

Vážení uživatelé a inzerenti, připravili jsme pro Vás další novinku: hromadné slevy, fenomén letošního roku, přicházejí na Hyperinzerci! Stačí přejít na adresu slevy.hyperinzerce.cz a otevře se před Vámi přehledný výpis denně čerstvých nabídek na zboží a služby se slevou až 90%. Nakupování je bezpečné a jednoduché - platit můžete kartou nebo bankovním převodem. Po zaplacení obdržíte slevový kupón (neboli voucher na slevu), který můžete uplatnit u některého z našich smluvních partnerů a poskytovatelů služeb. Užívejte si levně a zároveň luxusně s Hyperinzercí!
17.11.2011
HyperReality pro iPhone zdarma ! - ikona k novince

HyperReality pro iPhone zdarma !

Vlastníte telefon Apple iPhone? Stáhněte si zdarma aplikaci HyperReality! Co umí? Přímo na ulici Vám ukáže, jaké nemovitosti ve Vašem okolí jsou na prodej a za kolik. Prohlédněte si, jak blízké byty nebo domy vypadají zevnitř a přímo z Vašeho telefonu kontaktujte jejich prodejce nebo pronajímatele. Ale to není vše - aplikace HyperReality umožňuje i normální vyhledávání bez ohledu na Vaší aktuální polohu a uchovává nemovitosti, které Vás zaujaly, pro budoucí prohlížení.
12.11.2011
HyperReality v mobilu s Androidem zdarma ! - ikona k novince

HyperReality v mobilu s Androidem zdarma !

Máte chytrý telefon se systémem Android? Stáhněte si zdarma aplikaci HyperReality! Co umí? Přímo na ulici Vám ukáže, jaké nemovitosti ve Vašem okolí jsou na prodej a za kolik. Prohlédněte si, jak blízké byty nebo domy vypadají zevnitř a přímo z Vašeho telefonu kontaktujte jejich prodejce nebo pronajímatele. Ale to není vše - aplikace HyperReality umožňuje i normální vyhledávání bez ohledu na Vaší aktuální polohu a uchovává nemovitosti, které Vás zaujaly, pro budoucí prohlížení.
11.11.2011
Výběr Slev i na Slovensku - ikona k novince

Výběr Slev i na Slovensku

Portál VýběrSlev.cz, který poskytuje ucelený přehled o aktuálních slevách v rámci hromadného nakupování a umožňuje tak sledovat každý den veškeré nabídky slevových portálů na jednom místě, se dostává i na Slovensko pod názvem Výber Zliav! Již nyní zde můžete vybírat z 800 aktuálních slev v 17 městech. Pokud jste uživatelem portálu VýběrSlev, tak můžete nyní doporučit svým známým na Slovensku slovenskou verzi VýberZliav.sk.
25.10.2011
Nové sídlo Hyperinzerce - ikona k novince

Nové sídlo Hyperinzerce

Vážení uživatelé, chtěli bychom Vám oznámit velkou novinu a to sice, že se společnost HyperMedia, a.s., provozovatel inzertního portálu HyperInzerce.cz a dalších 27 projektů, přestěhovala do nových prostor, moderní kancelářské budovy Polygon House na Praze 4. Nové prostory nabízejí nejen možnost růstu personálního obsazení společnosti, ale vzhledem k neustálému rozšiřování nabídky portálů, jsou i dalším krokem k zvýšení kvality služeb poskytovaných Vám, našim uživatelům. Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň a těšíme se, že s pomocí nových kanceláří pro Vás budeme moci naše služby dále vylepšovat.
17.10.2011
Hyperinzerce má již přes 50.000 fanoušků na Facebooku - ikona k novince

Hyperinzerce má již přes 50.000 fanoušků na Facebooku

Děkujeme všem, kteří se stali našimi fanoušky na sociální síti Facebook, už je vás přes 50 tisíc!
03.10.2011
Úpravy designu Hyperinzerce - ikona k novince

Úpravy designu Hyperinzerce

Vážení uživatelé, možná jste už zaregistrovali menší úpravy designu Hyperinzerce, které jsme zprovoznili v poslední době. Na základě Vašich e-mailů s připomínkami jsme zvětšili náhledy obrázků k inzerátům, což jistě usnadní procházení rubrik inzerce. Krásně je to vidět například v galerii automobilů. Další podstatnou změnou je rozšíření a prohloubení kategorií inzerce. V tuto chvíli máme hotovou zhruba polovinu rubrik a na dalších pracujeme. Děkujeme za Vaši dosavadní spolupráci a budeme rádi, pokud nám zašlete další návrhy a připomínky, abychom je mohli využít k využití našich bezplatných služeb.
02.10.2011
Zlín - další rozšíření portálu Hyperslevy - ikona k novince

Zlín - další rozšíření portálu Hyperslevy

A je to zase tady! Obyvatelé dalšího města budou moci začít využívat parádních slev, které už tradičně přináší portál Hyperslevy.cz. Těšte se na spoustu zajímavých akcí a slev až 90%, protože ve Zlíně je teď pro Vás budeme sekat jak Baťa cvičky! :-)
02.09.2011
Hyperslevy nově v Teplicích - ikona k novince

Hyperslevy nově v Teplicích

Novinka! Populární slevový portál Hyperslevy.cz dobývá v krátké době další české město! Do Teplic vstupuje hned se třemi atraktivními akcemi se slevami až 89%. Pokud jste z Teplic nebo okolí, nezapomeňte se zaregistrovat, abyste mohli zdarma dostávat do e-mailu aktuální slevové nabídky.
18.08.2011
Hyperslevy nyní v Mostě a v Mladé Boleslavi - ikona k novince

Hyperslevy nyní v Mostě a v Mladé Boleslavi

Dobrá zpráva pro všechny, kdo bydlí v Mostě nebo v Mladé Boleslavi a okolí. Populární slevový portál Hyperslevy.cz přichází nyní nově i do těchto dvou měst a přináší akce se slevami až neuvěřitelných 90%!
11.08.2011
Dárkové kupóny na HyperSlevy.cz - ikona k novince

Dárkové kupóny na HyperSlevy.cz

Vážení uživatelé, již několik dnů je na portálu Hyperslevy.cz zajímavá novinka - možnost koupit dárkový poukaz v hodnotě 500, 1000 nebo 2000 Kč. Můžete si vybrat z několika grafických podob dárkového kupónu včetně věnování. Výhodou je, že poukaz lze ihned zaplatit online a vytisknout, takže během pár minut máte originální "last minute" dárek, který potěší každého. Na Hyperslevách najdete zajímavé nabídky z celé ČR na různé relaxační procedury, víkendové pobyty nebo dokonce dovolené u moře se slevami přes 50%.
07.08.2011
Portál Sosej.cz v novém designu - ikona k novince

Portál Sosej.cz v novém designu

Vážení uživatelé, dovolte prosím, abychom Vám představili novou podobu moderního download portálu Sosej.cz, který jsme nedávno získali do naší rodiny webových služeb. Sosej.cz obsahuje již téměř 9000 programů a her, které si můžete volně stáhnout a používat. Ať už potřebujete antivir, vypalovací software nebo si třeba jen chcete stáhnout nějakou hru, portál Sosej.cz je tu pro Vás. Nyní ve zbrusu novém designu s přehledným vyhledáváním a procházením podle kategorií a také spoustou dalších zajímavých vychytávek, jako je např. možnost nechat si zaslat upozornění, když vyjde nová verze některého z Vašich programů nebo možnost koupit si některé programy online přímo na Sosej.cz.
01.07.2011
Aktuální Moto.cz - ikona k novince

Aktuální Moto.cz

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám představili zbrusu nový portál Aktuální Moto.cz. Jak napovídá název, najdete zde aktuálně nabízené motocykly od autorizovaných prodejců motorek a čtyřkolek i ojeté mašiny z motobazarů a od motorkářů samotných. V souvislosti se spuštěním portálu Aktuální Moto.cz jsme také vylepšili sekci Motocykly na Hyperinzerci. Ta nyní umožňuje pokročilé filtrování nabídek podle značky, druhu, kubatury a dalších parametrů a také obsahuje podrobněji rozdělené motodíly a vybavení pro motorkáře.
22.06.2011
Aktuální Stroje.cz - ikona k novince

Aktuální Stroje.cz

Vážení uživatelé, dnes bychom Vás rádi upozornili ještě na jeden nový přírůstek do rodiny našich inzertních portálů, a to sice na server Aktuální Stroje.cz, zaměřený na stavební stroje, jeřáby, bagry a další těžkou techniku. Tento vysoce specializovaný webový portál budou moci využívat k vzájemnému obchodu jak stavební a strojařské firmy, tak i jednotliví drobní podnikatelé. Zároveň se spuštěním portálu Aktuální Stroje.cz jsme také vylepšili sekci Stroje na Hyperinzerci, v níž se nachází již přes 31 tisíc inzerátů na stroje a techniku všeho druhu.
22.06.2011
Hyperslevy pro chytré telefony Android - ikona k novince

Hyperslevy pro chytré telefony Android

Novinka - pokud vlastníte chytrý mobilní telefon s Androidem, tak i Vy můžete mít Hyperslevy vždy u sebe! Aplikace je samozřejmě zcela zdarma ke stažení a používání. Teď už Vám žádné hyper slevy neuniknou!
20.05.2011
Hyperslevy pro Apple iPhone - ikona k novince

Hyperslevy pro Apple iPhone

Využíváte portál Hyperslevy.cz, kde jsou každý den slevy až 90% na nejrůznější akce a zboží? Vlastníte zároveň mobilní telefon iPhone? V tom případě si určitě zdarma stáhněte zbrusu novou aplikaci Hyperslevy! Budete tak mít přehled o aktuálních akcích stále při sobě a žádná slevová akce Vám neunikne! Více informací najdete na adrese www.hyperslevy.cz/iphone.
07.05.2011
Aktuální vozy.cz - nabídky autobazarů na jednom místě - ikona k novince

Aktuální vozy.cz - nabídky autobazarů na jednom místě

Vážení uživatelé, rádi bychom Vás informovali o spuštění nového portálu Aktuální vozy.cz, který obsahuje již nyní více než 17 000 ojetých i nových aut a tento počet každým dnem stoupá. Na jednom místě naleznete nabídky jak autobazarů, tak i autorizovaných prodejců. Inzerát na prodej vozu si však může podat i jakákoliv soukromá osoba. Na Aktuálních vozech lze použít přihlášení, které máte na Hyperinzerci. Kromě toho Vám také umožní poslat poptávku prodejcům vozidel z celé ČR nebo si nastavit automatického hlídače, který Vám bude zasílat nabídky vozů, které odpovídají Vašim představám. Aktuální vozy toho umí ještě mnohem více. Další informace se dozvíte v tiskové zprávě společnosti HyperMedia, a.s., která je provozovatelem tohoto portálu anebo přímo na serveru Aktuální vozy.cz.
06.05.2011
Hyperreality na Slovensku v novém designu - ikona k novince

Hyperreality na Slovensku v novém designu

Vážení inzerenti, v lednu tohoto roku jsme pro Vás spustili novou verzi realitního portálu HyperReality.cz. Nyní Vás s radostí informujeme, že i jeho slovenská verze HyperReality.sk, má již zbrusu nový design i funkce a nabízí již přes 10000 nemovitostí! Více informací se dozvíte v tiskové zprávě.
27.04.2011

Novinky 6180 z 333

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 047 527 inzerátů