Archiv zpráv a novinek

Nová firemní prezentace HyperMedia, a.s. - ikona k novince

Nová firemní prezentace HyperMedia, a.s.

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám představili naše nové firemní stránky. Najdete je na adrese www.hypermedia.cz. Z naší prezentace se mimo jiné dozvíte něco o naší historii, našem týmu a portálech, které pro Vás provozujeme. Také uvidíte, s kým spolupracujeme, komu pomáháme a jaké máme reference od našich klientů. Doufáme, že se Vám bude nová prezentace společnosti HyperMedia, a.s. líbit! :-)
21.08.2012
Zjednodušení přihlášení - ikona k novince

Zjednodušení přihlášení

Informace pro registrované uživatele - nyní se budete moci přihlašovat pomocí Vaší e-mailové adresy a nebudete si muset pamatovat přihlašovací jméno, které bylo dosud potřeba. Samozřejmě tato možnost Vám v systému zůstává, abyste se mohli do Hyperinzerce logovat tak, jak jste zvyklí. Nové registrace však již přihlašovací jméno nebudou vyžadovat. Věříme, že tento krok zjednoduší všem uživatelům každodenní práci s Hyperinzercí.
07.08.2012
Změny u topování a komerčních rubrik - ikona k novince

Změny u topování a komerčních rubrik

Vážení inzerenti, rádi bychom Vás informovali o několika změnách a novinkách, které se týkají zejména platebních možností u topování inzerce a dalších nadstandardních služeb. V prvé řadě jsme pro Vás zprovoznili možnost platit za zvýrazňování Vašich inzerátů pomocí platebních karet. Tento způsob platby je rychlý, bezpečný a hlavně cca o 25% levnější, než při klasické platbě pomocí SMS. Pro klienty Raiffeisen Bank máme nově možnost použití platby E-kontem, které je dobře známé z internetových obchodů. Přidali jsme i možnost platby bankovním převodem, ale vzhledem k tomu, že ceny topování jsou v řádu desetikorun a připsání platby trvá i několik dní, to asi nebude využíváno tolik. Dále jsme se rozhodli zpoplatnit inzerci v některých sekcích komerčního charakteru, kde inzerují v drtivé většině pouze firmy. Jedná se o sekce jako jsou nabídky služeb nebo zaměstnání. Od tohoto kroku si slibujeme jednak zkvalitnění obsahu, protože díky poplatkům ubyde spamu, a zadruhé pokrytí nákladů na naše administrátory, kteří filtrují právě spamy, podvody a další nevhodné inzeráty. Jsme si jisti, že pro seriózní firmy bude inzerce v komerčních sekcích i nadále velmi efektivní formou propagace a zdrojem nových kolegů a zakázek. Inzerce pro lidi, kteří hledají zaměstnání nebo poptávají nějaké služby, bude i nadále zdarma, což samozřejmě platí i pro všechny běžné, "nekomerční" rubriky. Poslední změnou, kterou jsme provedli, je individualizace cen za topování a zvýraznění podle rubrik. Díky tomu bude například levnější zvýrazňování v rubrikách, kde se inzeruje lacinější zboží.
25.06.2012
Top recepty.cz - nový portál v rodině HyperMedia - ikona k novince

Top recepty.cz - nový portál v rodině HyperMedia

Vážení uživatelé, s radostí Vám oznamujeme, že do naší rodiny portálů přibyl jeden z největších českých webů o vaření - portál Toprecepty.cz. Mnozí ho již zcela jistě znají, protože ho denně navštíví desetitisíce uživatelů, kteří hledají inspiraci pro vaření nebo sami přispívají svými recepty a nápady do jeho rozsáhlé databáze (přes 24000 receptů !). Více informací o vstupu společnosti HyperMedia, a.s. do portálu Toprecepty.cz naleznete v oficiální tiskové zprávě.
25.04.2012
Nový design katalogů kompletní - ikona k novince

Nový design katalogů kompletní

Vážení uživatelé, dnešním dnem jsme dokončili změnu designu na portálu Katalog tiskáren.cz. Tím pádem již všechny portály z této skupiny mají modernizovaný design. Z nárůstu návštěvnosti, který jsme zazanamenali nedlouho po zveřejnění nové podoby webů usuzujeme, že se jednalo o krok správným směrem. Nyní se hodláme zaměřit především na obsah těchto portálů, aby v nich nechyběly žádné aktuální produkty. Pokud máte k novým katalogům nějaké připomínky, nápady apod., tak budeme rádi, když se o ně s námi podělíte prostřednictvím vysouvací záložky "Váš názor", kterou naleznete na každém z našich katalogů po levé straně.
09.04.2012
Katalog monitorů - ikona k novince

Katalog monitorů

Vážení uživatelé, i dnes pro Vás máme rychlou novinku - jako další z rodiny našich produktových katalogů jsme pro Vás převedli do nového designu portál Katalog monitorů.cz.
07.04.2012
Katalog fotoaparátů v novém designu - ikona k novince

Katalog fotoaparátů v novém designu

Vážení uživatelé, v rychlém sledu nyní modernizujeme naše portály, zaměřené na spotřební elektroniku. Dnes přišel na řadu Katalog fotoaparátů, v němž nalezenete podrobné informace již o více než 1800 digitálních fotoaparátech.
06.04.2012
Katalog mobilů v novém designu - ikona k novince

Katalog mobilů v novém designu

Vážení uživatelé, dovolte, abychom Vás informovali, že je pro Vás na adrese www.katalogmobilu.cz připravena zbrusu nová grafická podoba naší databáze mobilních telefonů. V současné chvíli obsahuje detailní informace o více než 2500 telefonech a přes 1600 článků.
05.04.2012
Katalog notebooků má již také nový design - ikona k novince

Katalog notebooků má již také nový design

Vážení uživatelé, rádi bychom Vás informovali, že jsme dnes převedli do nového designu informační portál Katalognotebooků.cz. Doufáme, že se Vám bude jeho nový grafický kabát líbit a že Vám bude i nadále dobře sloužit jako vyhledávač a porovnávač notebooků a tabletů.
02.04.2012
Katalog motocyklů přijíždí v novém designu - ikona k novince

Katalog motocyklů přijíždí v novém designu

Jaro se blíží a všichni motorkáři se už těší, až vysvobodí své mašiny z promrzlých garáží a pojedou je pořádně vyvenčit! Portál Katalog motocyklů.cz se na sezónu taky dlouho těšil a teď konečně může vyrazit do světa, a to ve zcela novém grafickém provedení a s novými funkcemi, jako je například srovnání motocyklů. Podívejte se na www.katalog-motocyklu.cz a přečtěte si články o motorkách, porovnejte si jednotlivé modely a vyberte si z nabídek nových nebo ojetých motocyklů všech značek.
24.02.2012
Hyperinzerce expanduje do Jižní Ameriky! - ikona k novince

Hyperinzerce expanduje do Jižní Ameriky!

Vážení uživatelé, dovolujeme si Vám s radostí oznámit, že již brzy v dolní části Hyperinzerce přibyde několik nových vlaječek, tentokrát jihoamerických států, kam vstupujeme pod názvem CentroAnuncios podobně jako již fungujeme například ve Španělsku. Nejprve ale budeme muset trošku upravit design, protože se nám tam všechny zahraniční verze již nevejdou. :-)
23.02.2012
HyperZboží.cz překročilo další magickou hranici! - ikona k novince

HyperZboží.cz překročilo další magickou hranici!

Tento populární srovnávač cen, který denně využívají desetitisíce lidí a který obsahuje již přes 32 miliónů druhů zboží, dosáhl významného milníku - je v něm již registrováno přes 10 000 e-shopů!
22.02.2012
Blokování obsahu, nevhodného pro děti a mladistvé - ikona k novince

Blokování obsahu, nevhodného pro děti a mladistvé

Vážení uživatelé, v nedávné době jsme si nechali vyhotovit průzkum věkových skupin návštěvníků inzertního portálu Hyperinzerce.cz a také jsme provedli hloubkovou kontrolu obsahu inzerátů ze sekce Erotika. Na základě výsledků z těchto průzkumů jsme se rozhodli, že je třeba zvýšit ochranu dětí a mladistvých na našem portále a zabránit vkládání inzerátů, které jsou v rozporu se zákony ČR. Jde v prvé řadě o to, že naši pracovníci budou od nynějška posuzovat vhodnost inzerátů již přímo při jejich vkládání a blokovat ty nevyhovující. Dále jsme přijali opatření, která jsou viditelná přímo na našich stránkách, tzn. upozornění před zobrazením obsahu, nevhodného pro děti a mladistvé. V neposlední řadě nám můžete pomoci i Vy, uživatelé Hyperinzerce. Pokud na našich stránkách uvidíte inzerát, který je v rozporu s našimi pravidly inzerce nebo se zákony ČR, neprodleně nám ho nahlašte, například pomocí odkazu "Nevhodný inzerát", který naleznete u každého inzerátu, když po něm přejedete kurzorem myši. Věříme, že pochopíte a oceníte naši snahu o co nejkvalitnější služby a bude se těšit na Vaše další inzeráty!
05.02.2012
Hyperpojištění.cz - nový srovnávač pojištění vozidel - ikona k novince

Hyperpojištění.cz - nový srovnávač pojištění vozidel

Vážení uživatelé, dovolte prosím, abychom Vám představili zbrusu nový přírůstek do naší rodiny portálů. Hyperpojištění.cz je v prvé řadě určeno pro nalezení nejoptimálnějšího povinného ručení i havarijního pojištění pro Vaše auto. Porovná za Vás nabídky všech tuzemských pojišťoven a umožní Vám uzavřít pojistku přímo online z pohodlí Vašeho domova. Pokud byste si v nějaké fázi nevěděli rady, je pro Vás připraven tým profesionálních operátorů, kteří Vám ochotně pomohou s uzavřením pojištění po telefonu. V tuto chvíli je pomocí Hyperpojištění.cz možné uzavřít havarijní pojištění a povinné ručení na auto, v brzké době však do nabídky přibyde i cestovní pojištění a další produkty.
26.01.2012
KupDnes.cz - nově pro Vás nejen v Praze - ikona k novince

KupDnes.cz - nově pro Vás nejen v Praze

Vážení přátelé, jak možná víte, před nedávnem jsme provedli akvizici slevového portálu KupDnes.cz. Lidé si ho cenili především kvůli přehlednému designu a zajímavým akcím z Prahy a okolí. Nyní jsme dokončili redesign, který bychom Vám teď rádi představili. Barevné ladění a přehlednost jsme zachovali, ale razantně jsme navýšili počet akcí, který se hned přehoupl přes 70! Ano, čtete správně, na portále KupDnes.cz se již dnes nachází přes 70 slev z celé ČR! Slevy až 90% poskytují ověření obchodní partneři společnosti HyperMedia, a.s. na služby i zboží všeho druhu, takže nákup na portále KupDnes.cz je bezpečný a s garancí spokojenosti zákaznika.
25.01.2012
Katalog automobilů v novém designu - ikona k novince

Katalog automobilů v novém designu

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám představili inovovaný katalog automobilů. Doufáme, že se Vám bude líbit a věříme, že i nadále Vám bude dobře sloužit jako jeden z nejobsáhlejších zdrojů informací o autech na českém internetu.
24.01.2012
Krásné vánoce a šťastný nový rok - ikona k novince

Krásné vánoce a šťastný nový rok

Vážení uživatelé, dovolte, abychom Vám jménem celého týmu Hyperinzerce i společnosti HyperMedia, a.s. popřáli příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2012.
24.12.2011
Nový portál Hyperkupóny.cz - slevy trochu jinak.. - ikona k novince

Nový portál Hyperkupóny.cz - slevy trochu jinak..

Vážení uživatelé, rádi bychom Vám představili zbrusu nový slevový portál Hyperkupóny.cz, který Vám nabízí již nyní několik zajímavých slev na různé zboží a služby. Čím se liší od populárních Hyperslev? Zatímco na Hyperslevách si kupujete přímo danou specifickou akci, na Hyperkupónech si kupujete za několik málo korun procentuelní slevu a můžete jí uplatnit dle svého uvážení na zboží nebo služby u daného obchodníka. Více informací o tom, jak fungují Hyperkupóny získáte na stránce Jak to funguje.
22.12.2011
Václav Havel (1936 - 2011) - ikona k novince

Václav Havel (1936 - 2011)

Dne 18.12.2011 zemřel Václav Havel, první polistopadový prezident Československa a první prezident samostatné České republiky.
18.12.2011
Hyperinzerce se rozšiřuje i na východ.. - ikona k novince

Hyperinzerce se rozšiřuje i na východ..

Vážení uživatelé, po spuštění jazykových mutací Hyperinzerce pro některé západní země Vám můžeme s radostí oznámit, že jsme nyní expandovali i na východ, a to konkrétně na Ukrajinu, do Rumunska, Ruska, Běloruska, Turecka a do Arménie.
13.12.2011

Novinky 4160 z 333

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 856 inzerátů