Archiv zpráv a novinek

Přejeme vám krásného Valentýna! - ikona k novince

Přejeme vám krásného Valentýna!

Potěšte svou milovanou polovičku dárkem z našeho portálu, například roztomilým štěňátkem. Ať už hledáte malého jorkšíra nebo statného mastifa, u nás je najdete na jednom místě!
14.02.2015
PF 2015 - ikona k novince

PF 2015

Vážení uživatelé a inzerenti, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku 2015. Tým Hyperinzerce.cz
30.12.2014
Tipy na vánoční dárky již nyní.. - ikona k novince

Tipy na vánoční dárky již nyní..

Chcete mít o vánocích klid? Nakupte dárky pro své blízké včas! Jako vloni, i letos Vám pomůže s výběrem stránka TIP Hyperinzerce, kde najdete velké množství odkazů na zajímavé dárky pro celou rodinu.
03.10.2014
Každý stý inzerát vyhrává! - ikona k novince

Každý stý inzerát vyhrává!

Je to tak! V rámci letní akce opravdu každý stý vložený a schválený inzerát vyhrává! Konkrétně ho ihned a zcela zdarma TOPneme, takže poskočí výš a bude víc na očích a navíc ho ještě barevně odlišíme, aby byl ještě lépe vidět. Akce potrvá celý srpen, takže se štěstí usměje třeba i právě na Vás!
01.08.2014
Jaké slevy nejvíc frčí? - ikona k novince

Jaké slevy nejvíc frčí?

Chcete vědět, jaké slevy se nejvíce prodávají na portálu Hyperslevy.cz? Žádný problém! Nově jsme pro Vás připravili stránku www.hyperslevy.cz/top, kde najdete dvacítku slev, které nejvíc frčí. Buďte in a ušetřete na zájezdech, pobytech, ale i zboží a mnohém dalším s portálem Hyperslevy.cz!
08.07.2014
Pomozte zvířatům se Slevy.Hyperinzerce.cz ! - ikona k novince

Pomozte zvířatům se Slevy.Hyperinzerce.cz !

Portál Slevy.hyperinzerce.cz Vám nyní díky spolupráci s Nadací na ochranu zvířat umožňuje přímo pomoci týraným či jinak ohroženým zvířatům. Více informací o činnosti nadace a jak můžete pomoci, najdete na adrese slevy.hyperinzerce.cz/nadace. Děkujeme, že spolu s námi pomáháte zvířatům!
30.05.2014
Tisk inzerátu, neaktuální inzeráty a jiné novinky - ikona k novince

Tisk inzerátu, neaktuální inzeráty a jiné novinky

Vážení uživatelé, rádi bychom Vás seznámili s novinkami a úpravami webu, které jsme pro Vás spustili v několika předchozích dnech. Nabídky, starší než 10 měsíců, nyní označujeme jako neaktuální a posíláme inzerentům upozornění. Pokud inzerát do určité doby nesmažou nebo neaktualizují, tak ho z webu zcela odstraníme. V budoucnu chceme čas mezi označením za neaktuální a odstraněním postupně zkracovat, abychom se vyvarovali situací, kdy zájemci zbytečně reagují na dávno neaktuální nabídky. Další novinkou je výpis inzerátu pro tisk. Nově, když si chcete vytisknout kartu s inzerátem, můžete v detailu inzerátu kliknout na příslušné tlačítko a v novém okně se Vám načte karta inzerátu, speciálně přizpůsobená pro vytištění do papírové podoby. Věříme, že tyto a další novinky Vám usnadní práci s Hyperinzercí a těšíme se na Vaše podněty a připomínky.
04.04.2014
Vyzkoušejte si nové Hyperslevy.cz ! - ikona k novince

Vyzkoušejte si nové Hyperslevy.cz !

Vážení uživatelé, rádi bychom Vás upozornili na betaverzi populárního portálu Hyperslevy.cz, který Vám denně přináší desítky nových slevových akcí. Po delší době jsme se rozhodli ho redesignovat a zároveň přidat důležité funkce, které na dnešní verzi chybí. Nyní Vám dáváme možnost si ho vyzkoušet a budeme velice rádi, když se s námi podělíte o své postřehy a sdělíte nám své připomínky. Betaverzi Hyperslev najdete na adrese beta.hyperslevy.cz. Děkujeme za pozornost a těšíme se na Vaše náměty a názory!
03.04.2014
Větší náhledy fotek a další novinky - ikona k novince

Větší náhledy fotek a další novinky

Vážení uživatelé, avizované grafické novinky již můžete vidět přímo na webu. Tou hlavní novinkou je bezesporu zvětšení náhledových obrázků k inzerátům, aby se Vám inzerce lépe procházela. U všech inzerátů v průběhu víkendu automatizovaně vytvoříme kvalitnější náhledy. A další novinky? Například jsme zvýraznili některé často používané funkce, jako je třeba kontaktní formulář v detailu inzerátu nebo jsme upravili vzhled novinek, které právě nyní čtete. V následujících hodinách a dnech je možné, že ještě někde narazíte na starý design a méně kvalitní náhledy, ale nově nahrané inzeráty již budou mít náhledy v plné kvalitě. Pokud narazíte na nějaké problémy nebo budete mít k novinkám nějaké připomínky, budeme rádi, když nám je napíšete.
08.03.2014
Nový vzhled domovské stránky a hlavičky - ikona k novince

Nový vzhled domovské stránky a hlavičky

Vážení uživatelé, jak jsme slíbili, věnujeme se nyní intenzivně designovým úpravám webu. Začali jsme domovskou stránkou Hyperinzerce, která nyní obsahuje moderní dlaždice s hlavními rubrikami inzerce. Dále jsme mírně upravili horní část webu s vyhledáváním a uživatelským menu, aby bylo co nejjednodušší a co nejméně rušilo při práci s webem. Budeme rádi, pokud nám napíšete Váš názor na nový vzhled - co se Vám líbí a co ne. V následujících dnech a týdnech se můžete těšit na novou podobu dalších částí webu.
21.02.2014
Nový design a funkce při vkládání inzerátů - ikona k novince

Nový design a funkce při vkládání inzerátů

Vážení inzerenti, upravili jsme pro Vás rozhraní pro přidávání inzerátů. Jeho design je nyní jednodušší, přehlednější a modernější. Nový nahrávač obrázků a videí nyní funguje bez problémů i na mobilních zařízeních jako je iPhone, iPad nebo tablety a telefony se systémem Android. Také se nyní můžete přihlásit jako registrovaný uživatel přímo v průběhu přidávání inzerátu, takže nemusíte odbíhat do nového okna a nepřijdete o již vložená data. Nový přidávací systém najdete na stejné adrese jako dříve, tedy novy-inzerat.hyperinzerce.cz. Věříme, že se Vám s ním bude dobře pracovat a uvítáme Vaše případné podněty a připomínky. V následujících týdnech se můžete těšit na další modernizaci designu Hyperinzerce a rozšíření jejích funkcí.
17.02.2014
200 Kč pro každého, soutěž a tipy na výprodeje! - ikona k novince

200 Kč pro každého, soutěž a tipy na výprodeje!

Vánoce jsou fuč, ale Hyperinzerce stále naděluje! Připravili jsme pro vás stránku TIP Hyperinzerce, na které naleznete užitečné tipy na povánoční slevy a výprodeje. Zároveň se můžete zúčastnit soutěže o ceny v hodnotě 100 000 Kč a navíc, pokud si v rámci soutěže podáte inzerát zdarma, automaticky získáváte 200 Kč do kreditu, které můžete použít na libovolné služby jako je topování nebo barevné zvýrazňování inzerátů. Akce trvá do 6.2.2014.
06.01.2014
Veselé vánoce a šťastný nový rok! - ikona k novince

Veselé vánoce a šťastný nový rok!

Vážení uživatelé a inzerenti, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku 2014. Tým Hyperinzerce.cz
23.12.2013
Novinka - kredit na topování s bonusem až 25%! - ikona k novince

Novinka - kredit na topování s bonusem až 25%!

Vážení inzerenti, máme zde novinku, která nejvíce potěší ty z Vás, kteří inzerují ve větší míře a své inzeráty pravidelně topují a zvýrazňují. Nyní máte možnost, jak si ulehčit práci a ještě ušetřit peníze! Vytvořili jsme pro vás kreditní systém, který funguje jako elektronická peněženka. Tuto peněženku si jednorázově nabijete a kredit pak používáte místo vytahování platební karty nebo psaní SMS. Tato forma je nejen rychlejší než běžné platební metody, ale je i cenově nejvýhodnější, protože při dobití kreditu Vám přidáme bonus až 25% kreditu navíc zdarma! Klikněte zde pro zobrazení kreditních balíčků.
15.07.2013
Nové slevy.hyperinzerce.cz - ikona k novince

Nové slevy.hyperinzerce.cz

Novinka! Rubrika SLEVY dostala nový grafický kabátek. V modernějším designu Vám denně přinášíme několik desítek atraktivních slevových akcí na vše od víkendových pobytů po různé slevy na zboží a služby ve Vašem městě. Podívejte si a nakupte se slevou až 90%!
23.05.2013
Daňové doklady pro Vaše účetnictví (za topování apod.) - ikona k novince

Daňové doklady pro Vaše účetnictví (za topování apod.)

Míra využití placených služeb na našem portálu stoupá, a to i mezi živnostníky a firmami. Na základě připomínek inzerentů tak vznikla stránka, kde si lidé mohou sami stáhnout potvrzení o provedených platbách za topování, podbarvování inzerátů a další služby. Stačí zadat e-mail, pod kterým jste vložili inzerát a náš systém Vám pošle daňové doklady, které můžete uplatnit ve svém účetnictví. Stránku s odesílacím formulářem najdete na adrese danove-doklady.hyperinzerce.cz.
03.04.2013
Hyperzboží.cz - nový vzhled a nová technologie - ikona k novince

Hyperzboží.cz - nový vzhled a nová technologie

Vážení uživatelé, rádi bychom vám představili zbrusu nový kabát a technologii oblíbeného porovnávače zboží HyperZboží.cz, které je díky tomu rychlejší a má i vylepšené vyhledávání. Můžete tak rychle vyhledávat, porovnávat a ušetřit na produktech ve více než 13.000 obchodech, které nabízejí přes 26 milionů druhů přehledně seřazeného zboží. Neváhejte se proto podívat na www.hyperzbozi.cz. Vyhledejte, porovnejte a ušetřete s www.hyperzbozi.cz!
19.03.2013
PF 2013 - ikona k novince

PF 2013

Vše nejlepší do nového roku 2013 přeje všem svým inzerentům a uživatelům tým Hyperinzerce.cz!
01.01.2013
Energetické štítky u inzerce domů a bytů - ikona k novince

Energetické štítky u inzerce domů a bytů

Vážení inzerenti, na základě úprav zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření energií jsme do rubrik, kde se inzerují nemovitosti, umístili možnost vložit informaci o energetické náročnosti budovy. Této hodnotě se také přezdívá "energetický štítek" a pohybuje se v rozmezí od A do G podle toho, jak moc je daná budova energeticky náročná (vytápění apod.). Více informací můžete najít v tomto článku o energetických štítcích na portálu Hyperbydlení.cz.
18.12.2012
Nové možnosti filtrování inzerátů - ikona k novince

Nové možnosti filtrování inzerátů

Vážení uživatelé, odteď můžete na Hyperinzerci filtrovat a vyhledávat mezi inzeráty mnohem pohodlněji než dříve! Nyní máte v každé inzertní rubrice po levé straně všechny filtrovací prvky pěkně po ruce, takže můžete například omezit výpis inzerátů podle regionů, ceny, přítomnosti fotografií apod. V některých rubrikách, jako jsou kupř. byty nebo automobily, máte k dispozici i pokročilé možnosti filtrování podle výrobce vozu nebo třeba rozměrů bytu. Věříme, že tato novinka Vám usnadní prohlížení inzerce a že s ní budete spokojeni. Váš tým HyperMedia, a.s.
31.10.2012

Novinky 2140 z 333

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 911 inzerátů