Vaše názory a připomínky k našim stránkám

Váš názor je pro nás velmi důležitý ! Pomozte nám vytvářet nejlepší inzertní portál !

Vážení uživatelé, jak jste si jistě všimli, v nedávné době jsme pro Vás spustili zbrusu novou verzi našeho inzertního portálu a souvisejících webů. Od té doby jsme od nejaktivnějších z Vás dostali spoustu zajímavých podnětů a upozornění. Některé jsme již po zralé úvaze realizovali - viz níže.

Tyto informace jsou pro nás velice důležité a proto jsme se rozhodli dát Vám lepší příležitost se vyjádřit prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Prostor pro Vaše připomínky (pro nápovědu podržte myš na modrém kolečku s bílým "i")

Co se Vám zde líbí?
 
Co se Vám zde nelíbí?
 
Co Vám zde chybí?
 
Váš e-mail *
 
 50

Souhlasím s Pravidly a podmínkami tohoto webu *  

A co jsme již na základě Vašich ohlasů realizovali?

Vaše slovo má váhu! Níže naleznete ty nejpodstatnější věci, které jsme na základě Vašich podnětů a připomínek opravili, upravili nebo přidali:

Umožnili jsme trvalé smazání inzerátů

Nová funkce pozastavení inzerátu se Vám líbí (jak jsme zjistili z Vašich dopisů), ale několika lidem vadí, že jim staré inzeráty zůstávají v archivu a přáli si, aby byla možnost je definitivně odstranit. Proto nyní kromě možnosti pozastavení a archivace inzerátu máte i možnost inzerát trvale odstranit z webu - stačí v sekci Můj účet u možností konkrétního inzerátu kliknout na záložku Pozastavit/smazat.

Opravili jsme nápovědní bubliny

Nápovědní bubliny u formulářů v některých prohlížečích poblikávaly a nápověda tak byla špatně dostupná. Problém jsme ihned odstranili. Děkujeme za spolupráci!

Přidali jsme více parametrů do filtru osobních aut

Několik uživatelů nám psalo, že by rádi filtrovali inzeráty i podle další výbavy jako jsou mlhovky, STK nebo serviska. To je určitě dobrý nápad - ve filtru osobních aut proto nově najdete tyto i další části výbavy.

Zjednodušili jsme obnovování inzerátů

Velké množství uživatelů si stěžovalo, že je nyní obnovování inzerátů složitější než ve staré verzi webu. Museli jsme jim dát za pravdu - obnovení inzerátu opravdu vyžadovalo více práce než dříve. Důvodem bylo především to, že jsme se snažili zabránit zneužívání této funkce. Vzhledem k tomu, že inzeráty nyní z velké části schvalují naši administrátoři a že toto opatření spíše poškozovalo normální inzerenty, jsme opět obnovování umožnili na jeden klik. Za způsobené nepohodlí se omlouváme. P.S. - děkujeme za pochvalné připomínky na toto téma, které nám přišly po změně a těšíme se na další vaše zlepšováky! ;-)

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 792 inzerátů